Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Drogowy paraliż na al. Unii Lubelskiej. Nowa sygnalizacja zakorkowała ulicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2020 r. o 15:59 Powrót do artykułu
"dziś jest to powyżej 500 na tysiąc mieszkańców" 250.000 na 340.000 to daje: 735/1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest w tym mieście zarządzanie ruchem ja się pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają, każda nowo włączona sygnalizacja w Lublinie powoduje korki, kto to projektuje!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem jest tak, że budowa nowej infrastruktury nie poprawi, a paradoksalnie może nawet pogorszyć warunki ruchu w mieście. Bo jakie równe są wtedy drogi, jak przjemnie się prowadzi własny samochód. To są myślę nieuleczalne prblemy miasta, chyba że posuniemy sie do rozwiązan rodem z Chin, ale chyba też nie o to chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że za kilka dni sytuacja wróci do normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDiM do likwidacji!! Wylączcie te światła przynajmniej jedną dobrą decyzję podejmijcie!!! Jak włącza światła jeszcze na Fabrycznej to dopiero będzie wesoło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że jak na takiej wielkości miasto i tak nie możemy narzekać na korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie temu develokamerdynerowi poeniądze bo wszystko zepsuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto ten korek tworzy? Traktory? W lublinie jest zarejestrowanych ćwierć miliona samochodów.
 Takie są skutki, kiedy już i tak najgorsza w całym kraju komunikacja miejska jest dodatkowo wygaszana. Podczas gdy w innych miastach budowano linie tramwajowe, zunio sPOżytkował fundusze z UE na budowę autostrad śródmiejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje sie ze podatnicy wydali na " inteligentną" instalacje sterowania ruchem ok 40 mln zl. Nikt tego nie dopilnowal a Zuk do konca twierdzil ze to dziala i tak ma być. Katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nowymi światłami częst były problemy na początku, później wszystko wracalo do normy. Myślę, że tu będzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem dzisiaj kilkanaście samochodów które zjeżdzaly na ścieżkę rowerową i chodnik a potem jechały trawnikiem na przełaj w kierunku zamojskiej, masakra co dziś tam działo! wyłącznie te światła bo ludzie świrują. ja 30 min tam stalem gdzie zawsze plynny byl przejazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ten cały wydział zarządzania ruchem i mobilnością wyj...ł na zbity pysk jak długo można karmić urzędników którzy za co się nie wezmą to jest gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nowymi światłami częst były problemy na początku, później wszystko wracalo do normy. Myślę, że tu będzie podobnie.
 Przestań klepać, że "wszystko wkrótce wróci do normy", ratuszowy trolu-partaczu. Skutki 10 lat dewelo-rozwoju (w tym zwłaszcza rozłożenie komunikacji miejskiej na łopatki) są nieodwracalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Wydziale Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością pracują byli aktywiści rowerowi ? Czy oni znają się na sygnalizacji świetlnej ? A może ten wydział to przechowalnia kogoś jeszcze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdarzenie to drobnostka w porównaniu do tego co może nadejść po tegorocznych wyborach prezydenckich w Polsce --------------------->> Google : " Samobójczy scenariusz dla Polski - amerykańskie bomby atomowe w Polsce. Proroctwo Daniela i apel modlitewny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak wybodować tam dworzec autobudowy metropolitalny. Wtedy do każdego kursu dodajcie pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inżynier ruchu już dawna powinien zostać postawiony na skrzyżowaniu do kierowania ruchem i nie tylko za to rondo ale za ustawienie świateł np w ciągu Andersa most Poniatowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście, że od kiedy Żuk wyjechał na urlop, propagandowych wpisów w obronie Ratusza jakby mniej się zrobiło? Czyżby sam spamował zamiast zajmować się miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...