Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Duża kasa na otarcie łez. Nagrody dla ponad 1000 urzędników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2018 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Brawo za czytanie ze zrozumieniem. IQ = PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy nagroda za sumienne wykonywanie obowiazkow - to za co biora comiesieczne wynagrodzenia ?????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL na sam koniec jeszcze się spieniężył i tyle go widzieli na Lubelszczyźnie.przynajmniej tyle dobrego że już nie wróci nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN ARTYKUŁ TO CHYBA SPECJALNIE - ZDENERWOWAĆ NAJBIEDNIEJSZYCH: BEZROBOTNYCH, PRACOWNIKÓW ZA 12,-/GODZ, EMERYTÓW TEŻ ITD...........................
Zdenerwowac? To wyjdz na ulice, jak Francuzi sie "zdenerwowali" to pol Paryza plonie, a makrona stolek juz w epud parzy, a was "denerwuja" po czym wracacie potulnie do swojej jalmuzny 12zl brutto zamiast pokazac ze tez chcecie godnie zyc, a nie robic za miske ryzu, dalej pozwalajcie na sciaganie barachla nie wiadomo z jakiego aipudaz aby tylko dalej mial kto robic za 1500 (400 euro miesiac!), a nawet w takim Lublinie jest juz kolorowo w centrum jak na Festiwalu Kolorow. No ale was "denerwuje" rozkradanie kraju.
 MASZ RACJĘ , ALE.......... JESTEM  EMERYTKĄ / SAMOTNA MATKA, STAN WOJENNY , GODZ. MILICYJNA, KARTKI ITD..../ TERAZ WY MŁODZI MACIE POLE DO POPISU. POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw przez kilka lat blokuje się poważne inwestycje, w nadzorowanych przez siebie jednostkach organizacyjnych województwa, takich jak termomodernizacja, informatyzacja, blokuje się aplikowanie wniosków o projekty i fundusze unijne a w nagrodę otrzymuje się corocznie kilkanaście tysięcy gratis „za zaangażowanie w pracę zawodową, podnoszenie jej efektywności oraz wzorową organizację pracy i wykonywanie zadań przekraczających podstawowy zakres obowiązków” – wystarczyło tylko należeć do odpowiedniej partii i lizac *** komu trzeba. Mam nadzieję ze nowy Marszałek zweryfikuje takich fachowców z PO i ZSL i pośle ich na zieloną trawkę, nie patrząc czy są z Chełma, czy innej miejscowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mają małą fabryczkę w piwnicach ratusza i za produkcję otrzymuje się premie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że pani Anna Augustyniak znalazła dobrą pracę u pana Żuka a niedługo, po reformie ratusza, zostanie Sekreta rzem/ - rką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pracodawców czytaj ten artykuł i bierz przykład. Jestem pracownikiem sumiennie wykoujacym obowiązki. A ty chcesz mnie za to zwolnić. Taka jest teraz rzeczywistość jednym się daje a drugiego się zwalnia na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów jak PO-PSL bawił się za publiczne pieniądze, zobaczymy jak będzie z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopóki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw przez kilka lat blokuje się poważne inwestycje, w nadzorowanych przez siebie jednostkach organizacyjnych województwa, takich jak termomodernizacja,  informatyzacja, blokuje się aplikowanie wniosków o projekty i fundusze unijne a w nagrodę otrzymuje się corocznie kilkanaście tysięcy gratis „za  zaangażowanie w pracę zawodową, podnoszenie jej efektywności oraz wzorową organizację pracy i wykonywanie zadań przekraczających podstawowy zakres obowiązków” – wystarczyło tylko należeć do odpowiedniej partii i lizac *** komu trzeba. Mam nadzieję ze nowy Marszałek zweryfikuje takich fachowców z PO i ZSL i pośle ich na zieloną trawkę,  nie patrząc czy są z Chełma, czy innej miejscowości
 warto by nowy zarząd przepytał dyrektorów jednostek podległych: szpitali, szkół, bibliotek, ośrodków kultury dlaczego taki był marazm inwestycyjny i kto jest temu winien, kto hamował. bo rządy zsl-pzpr(po) to rządy "ciepłej wody"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski hodowca świń wie jak brać i dawać pieniądze,ale tylko nie ze swojego!! "Oni żywią i bronią " ,siebie i kolesiów. reszta dla psl-owców to nosiciele kartek wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"raz qurwa - zawsze qurwa" - Orwell
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...