Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dyrektor Lasów Państwowych odwołany. Jest już nowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Rudnik odwołany, nadleśniczy z Nowej Dęby został nadleśniczym w Rudniku. Inżynier nadzoru z Nowej Dęby została nadleśniczym w Nowej Dębie. CHore
 czy to już koniec atrakcji ? teatrzyk zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co taka cisza, nie będą odwoływać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec atrakcji, teatrzyk zamknięty. Jeszcze drobny makijaż w biurze RDLP. O byłych dyrektorów proszę się nie martwić - stracili stanowiska ale nie stracili pracy i uposażenia. O Jacusia też się nie martwcie - Jacuś jest wielki. Nadchodzi czas wyciszenia po tym co robił Sądel - wybory idą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalic Jacusia już!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kazik" Kto wystawił laurkę pomykale? Chyba sam sobie. To szkodnik i psychopata, który zniszczył dobre nadleśnictwo. Zamordyzm jak za Stalina. Teraz wziął się za tych co się cieszyli z powołania kamoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówcie, że w Rozwadowie zamordyzm, bo jak są kontrole, to wszyscy mówią, że jest super w nadleśnictwie. Więc ja się pytam - do kogo macie pretensje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kazik" Kto wystawił laurkę pomykale? Chyba sam sobie. To szkodnik i psychopata, który zniszczył dobre nadleśnictwo. Zamordyzm jak za Stalina. Teraz wziął się za tych co się cieszyli z powołania kamoli.
 miałem na mysli "laurkę" na płocie wypisana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówcie, że w Rozwadowie zamordyzm, bo jak są kontrole, to wszyscy mówią, że jest super w nadleśnictwie.  Więc ja się pytam - do kogo macie pretensje ?
 To tak nie działa gdy wszechobecny jest mobing a władza zwierzchnia zatacza parasol ochronny i  nie chce widzieć problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszedł najlepszy dyrektor jakiego znałem, nikt nie jest w stanie zmienić tego zastoju w RDLP
 w stadninie też odwolali najlepszego co konie odróżniał po odgłosie stąpania i wzięli tego co widział wyścigi konne na zdjęciach z 3,5 mln zysku zrobiło się 1.5 ,mln straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadleśny z Rozwadowa musi odejść już!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nigdzie nie odejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy do końca tygodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacus z Rozwadowa jest nie do ruszenia. Ekonomista z Biłgoraja go obroni. Jacus juz humorek odzyskał i myśli jak swojego człowieka tj. pijaczynę z Kraśnika wcisnąć do Goscieradowa. Ekonomista pomoże. Gdyby nie ekonomista ta pijacka miernota nigdy by nadlesnym nie został. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic go nie uratuje nic . Za ludzką krzywdę wyleci . Jest cienki i nie ma już Sądla . Nikt go nie cierpi ludzie patrzeć na niego nie mogą wyleci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby każdy był taki prymitywny to by ten kraj był lepszy. ja mam o nim dobre zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomykała to same zło...niszczy każdego kogo spotyka na swojej drodze..Sądel to czlowiek zczery, uczciwy, wierzył w dobre intencje Pomykały, a ten się odpłacił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? nic sie nie dzieje . Ludzie dr Sądle zostają.....on za nimi pojdzie w ogień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze ..przez te ostatnie lata obserwowałem dr Lublin i  ze Sądel wykonał kawał dobrej roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z zięciem Sądla , niech wraca skąd przyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile musi być podłości w ludziach żeby pisać takie rzeczy.....ja chciałbym żeby wypowiedzieli sie ludzie co go znają.....bo jeśli go ktoś naprawdę pozna, to wie ze ten człowiek nikomu krzywdy nie zrobił, a że odwoływał, to naturalna kolej rzeczy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...