Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Działki pozostaną przy al. Unii Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2017 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Szkoda, długofalowo staw byłby fantastycznym rozwiązaniem. Albo przynajmniej zielone ogólnodostępne błonia. Powinno się zostawić działkowcom dożywotnio prawo użytkowania ale bez prawa dziedziczenia, żeby stopniowo działki wracały do miasta. A tak na stulecia budy, gałęzie, krzaki, chaos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatko, ale wstyd. Takie slumsy w centrum miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam moja sp babcia miała ta działkę 40 lat lubiłem tam chodzić za małolata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba dla tego miasta i dla Żuka !!! Choć uważam że jest najlepszą osobą na tym stanowisku. Widać jednak że i on poddaje się chołocie która z dużego miasta robi  wiejski przysiółek i to w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie dostanie mego głosu bo on za pozostawieniem tej wiochy i wstydu stoi. Dla niego ważniejszy głos 1000 działkowiczów i niz dziesiatki tysięcy mieszkańców którzy liczyli że zrobi się porządek wokół zamku. Kiedys jak szłam unii lubelskiej to zdecydowana większość tych działek jest opuszczona i zdewastowana. wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to takie idealne miejsce na stadion z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Prezydencie wiosną i latem często spaceruje wraz z rodziną po ogródkach działkowych nie wyobrażam sobie, by ten teren zmieniać. Jedyne co powinno się zmienić to altanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd! Ale miasto powinno przejąć te działki bez prawa dziedziczenia. Obecni właściciele mogą uzytkować te działki do śmierci ale nikt nie może po nich już ich przejąć. To jest jedyny sposób aby w ciągu 10-15 lat te wstydliwe budy i opuszczone działki zlikwidować a nie mieszkańców i turystów straszyć. "Wiocha w środku miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to mało powiedziane. Niestety, jeśli proponuje się w zamian pomysł tak kretyński jak staw - a jednocześnie nie ma się pieniędzy na pryzzwoity projekt i i zmiany na błoniach - to "z czym do ludzi", ja się pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działki powinny zniknąc z centrum miasta albo zostać przekształcone w ogródki "dla każdego". Obecnie z tego ternu korzysta tylko garstka osób, jest on niedostępny dla pozostałych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...