Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miasto inspiracji , nie ma co, hehe, pewnie zwierzaki przyleciały na nasze prowincjonalne lądowisko poprawiając jego statystyki i zapobiegając zamknięciu tego nierentownego obiektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź się do pracy lepiej, cebulaku z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czechowie biegają lisy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie gryzły psów - czy miasto refunduje opiekę weterynaryjną dla pokąsanych zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wiejskiej w Warszawie jeszcze ich więcej i to w biały dzień, a jakoś nikt nic o tym nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzik uciek mi z dziłki na czubach , zagrodę rozwalił i uciekł ! Co teraz mam zrobić ?Czy możecie mi pomóc w złapaniu mojego pupilka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sovieci POdrzucili a teraz embargo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile jeleni w Lublinie jest ! -łoooo! -ile jelenii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bo Lublin to Miasto Inspiracji jest...!  Nawet dzika coś inspiruje ! :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz Lulek nie jest autorem tego filmu - ukradł do z kanału lublin112.pl - film nagrał ich czytelnik ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wiejskiej w Warszawie jeszcze ich więcej i to w biały dzień, a jakoś nikt nic o tym nie pisze.
 
Na Wiejskiej w Warszawie jeszcze ich więcej i to w biały dzień, a jakoś nikt nic o tym nie pisze.
  To nie dziki. To świnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziki. To świnie!
A jak utuczeni na naszej krwawicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to tylko pastowany kaban jest ;) hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to drugi przypadek kiedy widzę dzika swobodnie biegającego, pierwszy raz był gdzieś hen hen na zabitej dechami wsi.   Dzik na Krakowskim ? Pod bankiem ? może chciał gotówkę podjąć z bankomatu ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na powaznie,czy zna ktos sposoby jak skutecznie wyploszyc dziki?Co noc odwiedzaja moja dzialke i robia szkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak? czy tak trudno zrobić sensacje? Przecież na tym dzienniku(tzn nocniku) palikocim dzik i knur będzie celebrytą. Przyczepka z dzikiem, trzech gości,kamerka i jest bardzo istotny temat dla Lublina ważniejszy niz nieokończona obwodnica, karbowana ściezka rowerowa na Zana, tunel na Kunickiego,etc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...