Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Firma sprzedana. Pracownicy bez pensji i nadziei

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2016 r. o 20:36 Powrót do artykułu
"In Post" - dziecko PO-rmy. Wyrodne dziecko!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziekujcie Platformiarzom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za rządów pisizmu firma poszła z torbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana niszczy firme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana jest ale dla państwowego molocha zatrudniającego pociotków polityków. Poczta Polska wygrała przetarg wg mnie nieuczciwie i niszczy ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co marudzicie, Rafał Brzoska, prezes, właściciel tej firmy, jeden z najbogatszych Polaków(forbes) wam wypłaci. "Wystarczy zapukać, zapukać" jak mówił Balcerek a jak nie bedzie chciał zapłacic to mam nadzieje że tak zwana dobra zmiana wezmie się za tych z listy Forbsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inpost od samego początku budził moje podejrzenia. Nie wiem dlaczego podpisywali z nimi kontrakty. Bo trochę taniej niż Poczta Polska. Ale co oferowali? Odbiór przesyłek po jakiś warzywniakach, monopolowych, kioskach itd często odległych od domu. Dla końcowego odbiorcy to był.koszmar. Firma typowo nastawiona na szybki zarobek. Coś rozkręcić szybko odsprzedać z zyskiem. Patalachy - biznes po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły wał z tym sprzedaniem pracowników do innej spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocławianie, jak i cała Polska również zostali oszukani, ale nasze próby zainteresowania mediów zostają blokowane usuwają fora, artykuły, strony.... Paranoja, przecież chcemy tylko tego, na co ciężko zapracowaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły wał to był z zatrudnianiem na 2 umowy poczytaj na forum w internecie. Gdzie bylo w tym wszystkim PiP?????Lansowanie w mediach Brzóski jako milionera który wydymał pracowników to teź chore i na dodatek kasę wyprowadził na Cypr. To jakiś batustan ten biedny kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe miasta musiały odbierać urzędowe pisma w sklepiku oddalonym o 4 km od jakiejkolwiek komunikacji. Wiele osób nie mając samochodu nie miało szans odebrania takiego listu z informacją, że esąd w Lublinie zasądził im spłatę POżyczki której nigdy nie PObierali. Wałek był ustawiony od samej góry!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było coś takiego wpuścić na rynek, a nawet pisma sądowe dostarczali, teraz ci pokrzywdzeni powinni składać sprawy o zadośćuczynienie w sądach. Większego dziadostwa nie było w tej branży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne firmy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...