Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Gdy otwierali pierwszy sklep tej sieci przyszły tłumy. Wkrótce otwarcie drugiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2018 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Pierwsze słyszę. Sklep dla dzięciołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ładnego tam nie znalazłam. ..buble i badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie ustaw się pierwszy w kolejce.Już dowiodłeś że jesteś niedorozwinięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale drogo tam! Za rzeczy sprzed kilku sezonów i ubrania odpady przypadkiem uszyte na miare nieludzka to nawet bardzo drogo. No i ciemno tam! Czemu? Zeby nie zobaczyć jakości? Cos ukryć chca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednicy trochę racji mają, rzeczy bywają nie wymiarowe i sprzed kilku sezonów, ALE są to produkty lepszej jakości i wyglądu więc warto poszukać tam czegoś dla siebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny market dla ludu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki szmateks premium :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale co to jest regularna cena? Bo regularnie pojawia się co ranek w sklepie? Podobnie jak z bookowaniem i destynacją. Barany lubią powtarzać za sobą. A sklep? Cóż, rzeczy sprzed wielu sezonów; można co najwyzej kupić spodnie od pizamy aby chodzić po mieszkaniu, ale reszta .... Może jak na standardy lubelskie jest ok. Ja bym tam się nie ubrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same sklepy, ale pod szyldem TJMaxx, mają cemy o polowę niższe niż u nas (w USA). TK Maxx w Stolicy ma całkiem duzo większy wybór towarów i cen,niz w Lublinie.Mam odczucie, że to co nie sprzeda się na Zachodzie Polski, rzucają do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorę koc i lecę. Będe koczował do otwarcia. Co prawda grosza nie mam ale z to jaka satysfakcja jak będe pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropne rzeczy z przed naszej ery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie transmisja na żywo z otwarcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiozą te szmaty do Polski i potem do lasu albo podpalą i tyle... Taki to interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...