Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Gdzie stanie przenośny fotoradar

Utworzony przez akuku, 11 października 2013 r. o 08:29 Powrót do artykułu
jak dostane taki mandat to i tak go nie zapłacę...jest spora szansa że ujdzie mi to płazem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dostanę taki mandat to i tak go nie zapłacę....jest spora szansa że ujdzie mi to płazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dostanę taki mandat to i tak go nie zapłacę....jest spora szansa że ujdzie mi to płazem
  Płazem? Nie znam komornika sądowego o takim nazwisku. Musiałbyś trochę polatać po sądach żeby zapobiec wydaniu na siebie tytułu wykonawczego, polemizowałbym czy gra jest warta świeczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogą sobie ten radar wsadzić w .... , nie ma podstawy prawnej  do używania radaru przez Srasz Miejską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie Dz.U.2012.1137, ustawy o Prawo o ruchu drogowym z dnia z dnia 20 czerwca 1997 roku, Art. 129b pkt 4, cyt: „Strażnicy gminni (miejscy) mogą dokonywać na drogach gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz drogach krajowych w obszarze zabudowanym, z wyłączeniem autostrad i dróg ekspresowych, czynności z zakresu kontroli ruchu drogowego z użyciem przenośnych albo zainstalowanych w pojeździe urządzeń rejestrujących w oznakowanym miejscu i określonym czasie, uzgodnionymi z właściwym miejscowo komendantem powiatowym (miejskim) lub Komendantem Stołecznym Policji”  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę aby kontrolować również predkość na odcinku drogi od ul. Nałęczowskiej do ul. Lipniak. Chodzi o drogę przed nową stokrotką jadac od Lublina w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogą sobie ten radar wsadzić w .... , nie ma podstawy prawnej  do używania radaru przez Srasz Miejską
jest geniuszu ;) w mieście mogą dokonywać pomiarów zarówno z radarów stacjonarnych jak i przenośnych i montowanych w samochodach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest geniuszu ;) w mieście mogą dokonywać pomiarów zarówno z radarów stacjonarnych jak i przenośnych i montowanych w samochodach ;)
To kto wtedy będzie zbierał KLOCE po psach ?  Całe miasto zasrane na iment !!! Jak oni mają suszyć to PAŁY do tych kloców !!! Całe miasto w pizdu zasrane !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ktoś musi przecież zapłacić za modernizację dróg i nowe trolejbusy w lublinie! Kto nie jak kierowcy. Paliwo tanie więc mandacik to drobnostka, przecież pracuje w Carefurze i zarabiam całe 1200zł. Człowiek po studiach ma pewną pracę na lubelszczyźnie. Pozdrowienia kochany premierze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska do zbierania psich kup a nie na drogę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fotoradary wszelkiej maści to dobry jest Yanosik. ostrzega gdzie sa i zawsze ryzyko mandatu mniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ktoś musi przecież zapłacić za modernizację dróg i nowe trolejbusy w lublinie! Kto nie jak kierowcy. Paliwo tanie więc mandacik to drobnostka, przecież pracuje w Carefurze i zarabiam całe 1200zł. Człowiek po studiach ma pewną pracę na lubelszczyźnie. Pozdrowienia kochany premierze. 
Dlatego ten kaszubski żyd niech spróbuje wyżyć za 1200,a jak nie to niech spada na ryjjjj !!!!!  najlepiej do Peru,tam wyżyje dęty BUC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...