Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Gigantyczne korki obok dworca PKS. W środę będzie to samo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2016 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Po co o tym piszecie?? Juz chyba cały Lublin i okolica o tym wie. Nie ma ważniejszych wiadomości??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy siedzą na fejsie -ośle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kierowcy, pasażerowie, samochody i autobusy" - rozumiem, że kierowcy stali na ulicy na przemian z samochodami, pasażerami, i autobusami, przez co korek był jeszcze większy. Czy chodziło o zwiększenie skali w bezsensownej wyliczance??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 nie jedzie z Rudnika ani na Rudnik ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A debile z ratusza chcą po remoncie zrobić bus-pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam mieszkańcy Lublina . Ważne że urzędnicy z Ratusza nie stali w korkach , tylko PO godz. 15 uciekli ul. Zamojską na Świdnik bez korków . Jaki gospodarz miasta gdyby w nim mieszkał , pozwoliłby na takie roboty w godzinach szczytu ? Żaden , ale nasz jest ewenement . Brawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murem za zukiem , tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodem korków jest zawsze tylko i wyłącznie ZBYT DUŻA ILOSC SAMOCHODOW. Nigdy nic innego. Bus pas tam to konieczność bo autobusy wiozace ludzi nie moga stac zablokowane przez puste samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlatego janosik gonił mnie z Witosa, przez grafa, andersa, smorawińskiego, aby przebić się na sławinek. Zastanawiałem czemu nie przez tysiąclecia bo byłoby szybciej, ale uznałem, że pewnie jakiś zator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wzorem innych miast takich prac nie prowadzi się u nas nocą. Ruch znacznie mniejszy - utrudnień mniej i bezpieczniej dla pracowników. Coś nie mamy szczęścia do tych prac drogowych. Może nasze lokalne ekipy drogowców muszą się wysypiać, a może to kurza ślepota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy czytam te komentaże po prostu łapię się za głowe... są dziury to wymaga się remontu, jest remont to wszyscy krzyczą, żę korki. Korki potrwają kilka dni a już za jakiś czas będziemy jeździć po nowej drodze i nagle będzie wszystko ładnie, pięknie. Gdyby nie ten remont za jakiś czas jeździlibyśmy tam zapewne po samych dołach... No ale nasi rodacy są przecież bardzo wymagający i co nie zrobisz to i tak będzie źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wymagają co niektórzy żeby inni pracowali w nocy, gdy sami kołdrę grzeją? Przy takich temperaturach sami pracujcie na ulicy! Chcecie mieć gładkie drogi to trzeba się chwilę przemeczyc. MPK jeszcze jest. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co rower pomoże na takie korki? Inaczej jak łamiąc prawo po chodniku się nim nie przejedzie znacząco szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy nie musza jezdzic ciagle.. Bardzo sobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna sprawa ze 50% aut w tym korku to Ukraińcy i auta z rej. LZ i LC czy oni wszyscy jadą do Lublina, dlaczego nie wybierają obwodnicy? Bo mam wrażenie, ze Ukraińcy osobowkami jak ognia unikają obwodnicy tylko nie wiem dlaczego, jesli ktoś woli jechac o 10 km kroszta drogą, ale o 30 min dłużej to jest dla mnie niepojęte. Zwężenie z 3 pasów do 1 spowodowało armagedon, a prżeciez po przebudowie zostaną juz tylko 2 wiec jazda obwodnica tym bardziej wydaje sie racjonalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech takie roboty robi się nocami i w dzień drogi są przejezdne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor artykułu nie napisał do kiedy będą powyższe utrudnienia. Proszę o taką informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać, że prace prowadzone są ślamazarnie a największą cenę płacą kierowcy stojący w korkach. Teraz jest pogoda zamiast wylewać asfalt to drogowcy czekają chyba na śnieg. Inspektor nadzoru z UM powinien pogonić tą firmę robią od wakacji taki krótki odcinek i nie mogą skończyć. Swoją opieszałością wkurzają kierowców i zakłócają ruch w tak ważnym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj przez totalną blokadę ulic spóźniłem się na ostatni autobus PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...