Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin gra w kolejnym filmie. Serial „Drogi wolności” trafi na ekrany we wrześniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2018 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Zobacz jak budujesz zdania autorze. cytat;...przywieźć maszynę drukarską, którą z urzędu chce zająć komornik, ponieważ ich ojciec jest na froncie – zdradza reżyser. – Nasze bohaterki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. A czy nie powinno być?: ...przywieźć maszynę drukarską, którą z urzędu chce zająć komornik - zdradza reżyser - a ponieważ ich ojciec jest na froncie, nasze bohaterki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.(...) Bo jak czytałem to pierwsza myśl jaka się nasunęła to że komornik zabierze maszynę z tego powodu że ojciec jest na froncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był najwspanialszy okres rozwoju Naszej Ojczyzny i samego Lublina z Centralnym Okręgiem Przemysłowym. Powstawały fabryki, kwitła spółdzielczość ludzie rzeczywiście byli oddani swojej Ojczyźnie pracując społecznie. Zróbmy film lubelski oparty na faktach z tamtych czasów. Ta produkcja pokazująca Kraków w Lublinie ze scenariuszem jakimś dziwnie zagmatwanym politycznie może nie być tym na co My jako mieszkańcy czekamy. W obecnych czasach na zasadzie sponsoringu wykrzywia się historię gdzie w Muzeum II wojny światowej nie wspomina się o Dzieciach Zamojszczyzny a Solidarność swoje początki bierze od wydarzeń sierpniowych na wybrzeżu gdzie jeden elektryk pokonuje cały układ warszawski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trzy dziewczyny zamiast pójść na pasterkę idą w Wigilię demontować drukarnię......... CZYLI .... biorą klucze rozkręcają bądź co bądź bardzo ciężką maszynę drukarską pierwsze na plecach a potem wózkami tą maszynę przemieszczają. Jakbym widział leninowskie kombajnistki , To musiała być prababka Nowackiej , praciotka Szczuki i prastryjenka Doroty Wellman. Nikt inny w wigilijny wieczór na taki heroizm by się nie zdobył. Wyobrażacie sobie gdyby coś takiego miało miejsce w Jom Kipur albo Rosz Haszana albo Chanuka ??? Kolejny gniot jak ten Carte Blanche - kto to badziewie obejrzał ? a ile kosztowało ? Brzydzę się wejść w te uliczki po tym ile tam się wylewa historycznego fałszu i obłudy. Idźcie zachwyceni tymi historiami słuchać SIEDMIU BRAM JEROZOLIMY na siedemset lecie Lublina ,mnie to nie podnieca bo ja mam dość tej jednej którą mamy w Lublinie na dołku Grodzkiej. To jest jedna wielka genderowska hucpa na którą jakiś pseudotwórca wyrwał pieniądze od .... Glińskiego za "WSTAWIENNICTWEM" Holland ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...