Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wreszcie przechodząc koło hali Nova nikt nie będzie zaczepiał oferując papierosy. A któryż to z "opiekunów" odszedł na emeryturę że można było wreszcie podjąć działania w stosunku do tej zorganizowanej grupy przestępczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałoby się rzucić mocniejsze słowo pod adresem policji, celników... WSZYSCY wiedzieli o nielegalnym handlu papierosami i alkoholem, tylko nie ci, którzy powinni. "Pani kupi", "Nie potrzeba...?".   Gamonie mundurowi ocknęli się po 15-20 latach od MASOWEGO handlu towarami bez akcyzy. Sukces!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że na handel pod Novą zaistniała akcja nie będzie miała znacznego wpływu...Ileż to razy obserwowałam jak patrol policji obojętnie przejeżdżał obok handlujących papierosami pod Novą albo przy Ruskiej a handlarze wcale szczególnie nie kryli z tym co robią. To mówi samo za siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokażcie te gęby, może mieszkańcy wreszcie nie będą ich musieli znosić na lubelskich targowiskach i pod marketami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy biznes przenieśli z Novej do Stokrotki i Lidle oraz kilka innych sklepów na czubach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj uśmiałem się ci ja przy czytaniu. Od 20 lat na paru targowiskach ci sami panowie handlują papierosami i włosek z główki im nie spada. Ci zatrzymani musieli się nieźle komuś narazić. A i zdarzyło mi się kilka lat temu widzieć jak zakupy o nich czynili nasi dzielni strażnicy miejscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chu. sie w kieszeni otwiera ,fajki są za drogie ,to swiat przestępczy korzysta,czy to takie trudne dla urzednoczo-politycznych głabów?  a te przebierańcy wystrojeni jak na wojne z chińskimi kur..ami ,czas i forse podatników tracą na bzdury,gdzie wystarczy 3 dzielnicowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajki lewe, bmw lewe, kara nie za duże. Dadzą sobie radę i się szybko odkują. A pod zamkiem dalej na przejściu będzie handel odchodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa a pod Novą dalej handel kwitnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha  :D  :D  :D  Gang :) Paru zasmarkanych leszczy z glutami pod nosem sprzedawało fajeczki i od razu gang :) Frajerzy w butach ze szmateksu  biegali po ulicy i namawiali do kupna fajek. Prawie jak mafia wiejska  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z bulgarami ktorzy handluja bez zezwolen i lewym towarem Czyzby policja byla tak glupia i slepa czy jest przez nich sponsorowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci bohaterska policja!Niech obniżą akcyzę i po kłopocie! Nie będzie potrzeba takich akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrdymały piszecie, koło Novej w dalszym ciągu handlują, nie można spokojnie przejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest walka z wiatrakami. Dopóki cena papierosów nie zrówna się z ukraińskimi przemyt nie ustanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już spece wyliczyli na ile uszczypali bezcenny skarb niby państwa ? bo zawsze to podają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsoring dalej jest silniejszy niż prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Novą cięgle stoją, zaczepiają i nagabują. Każdy wie i nikt nic z tym nie zrobi, bo ktoś ma z tego korzyść ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co wam przeszkadzaja chlopaki spod novej , ze niby zaczepiaja i nagabuja . Oni tylko proponuja. Mi osobiscie sie nie zdarzylo zeby ktos tam mnie zaczepil ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Poniatowej na bazarku pod przykrywką kosmetyków sprzedaje się papierochy i spirytus od wielu lat na dużą skalę i wszyscy o tym wiedzą i policja udaje że nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbity? No to panie dziennikarzu idź razem z panem policjantem pod halę Nova.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...