Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kurwa ludzie a co wam to przeszkadza, ja pale i wole kupic po 7 zl za paczke a nie za 15 w polskim sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś pod Novą znajomi królika nadal bez żadnych zahamowań handlowali fajkami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)jaki gang rozbity tego chandlu nieda sie rozbic zlapali kilka plotek i odrazu gang
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając to forum stwierdzam, że "profesja Bolka" u nas jest na etapie rozwoju."bolka pewnie potępiacie- a sami kim jesteście?. Mnie to szokuje. Nie przeszkadzają mi handlujący na bazarach-na siłę nic nie działają. U nas ceny wyrobów tytoniowych są horrendalnie wysokie. Powoduje to spadek sprzedaży wyrobów krajowych, a wzrost importu (czy też przemytu-jak kto woli) ze wschodu. Nie każdego Polaka stać na patriotyczną postawę aby kupować nasze. Wystarczy obniżyć ceny do wartości rynkowej,a na pewno nie trzeba będzie angażować sił i środków w ściganie przemytników. Bilans takich działań powinien być dodatni. Dziwi mnie płyciuchne myślenie "boleczków". Dlaczego i po co chodzicie na bazary?.Czy tylko po warzywa i wiejskie jajka?.Ciuchów chińskich i innych nie kupujecie, bo są tańsze?. W szmateksach nie bywacie?. Zapytajcie swoich rodziców po co jeżdzili za granicę kilkadziesiąt lat temu.Idąc waszym tokiem myślenia proponuję kupować tylko polskie produkty.Nie każdego będzie na to stać-to jasne.Bezrobocie, niskie płace na to nie pozwalają. To prowadzi do tego,że jak jest popyt, to i podaż też będzie. "boleczkom"-życzę głębszego myślenia.Pozdrawiam rozsądnych (niebolków). 
Pokazałeś właśnie najbardziej płytkie myślenie jakie można mieć przy zakupach. "Kupić najtaniej, co z tego, że z Chin" a potem zaskoczony, że bezrobocie i niskie płace w kraju... Ręce opadają...  "Idąc waszym tokiem myślenia proponuję kupować tylko polskie produkty" - WŁAŚNIE TAK! Ale trzeba troszkę ruszyć przepaloną łepetynką dłużej niż 15 sekund, żeby pomyśleć, że to jednak ma sens. Kraść też łazisz do sąsiada, bo taniej niż kupić? Nie stać na fajeczki? To nie pal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy biznes przenieśli z Novej do Stokrotki i Lidle oraz kilka innych sklepów na czubach
A na Ruskiej dzień jak co dzień, nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (8 marca 2016 o godzinie 10:12) kurwa ludzie a co wam to przeszkadza, ja pale i wole kupic po 7 zl za paczke a nie za 15 w polskim sklepie. dokładnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do bez _rąk. Nie rozumiem twojej chaotycznej wypowiedzi.Skąd wiesz,że palę papierosy?.Nie napisałem, że kupuję chińszczyznę, też nie popieram tego. Tylko tak "płytko" myślę, że podniesienie cen na wyroby np.tytoniowe właśnie spowodowało zmniejszenie wpływów do budżetu państwa z samej sprzedaży tych wyrobów. Do tych strat należy też doliczyć likwidacje zakładów tytoniowych (np. w Lublinie), ileś ludzi straciło pracę, poszło na zasiłki (z naszych pieniędzy),rolnicy stracili uprawy (dochody).Do kosztów też należy doliczyć finanse wydawane na ściganie "gangsterów papierosowych"- a na pewno są nie małe. Policja i straż graniczna jest potrzebna do innych spraw. Koszty po wywindowaniu cen do absurdalnych rozmiarów ponosi całe społeczeństwo- ale to tylko moje "płytkie myślenie". "Kraść też łazisz do sąsiada, bo taniej niż kupić?" - Jeśli to ma być do mnie?.To jest całkiem bez sensu. Nie toleruję złodziei- w tym przypadku chętnie został bym "boleczkiem". Nie mogę patrzeć na zaśmiecenie petami,plastykami,psimi kupami itd.Przeczytaj powoli 3-razy to może twoja "łepetynka nie przepalona" i może bez odlotu pojmie moje "płytkie wypociny". Popieram "gościa z 2349 i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrdymały piszecie, koło Novej w dalszym ciągu handlują, nie można spokojnie przejść.
a co taki ładny jesteś ze cię zaczepiają ? chcą żebyś pyknął fajeczkę ? co to komu przeszkadza ? za rękę nikogo nie łapią - ot drą się: "papieroski, papieroski!" jak baby na straganie.. też mnie to zastanawiało zawsze czemu nikt nic z tym nie robi (policja) ale ot taki urok placu pod novą - gdyby nie było popytu to by nie stali.. jakąś potrzebę społeczną zaspokajają widocznie.. a że nielegalnie ? życie ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)jaki gang rozbity tego chandlu nieda sie rozbic zlapali kilka plotek i odrazu gang
rozumiem, że słownik w domu był lekturą zakazaną :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)jaki gang rozbity tego chandlu nieda sie rozbic zlapali kilka plotek i odrazu gang
rozumiem, że słownik w domu był lekturą zakazaną :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze,że pokazałem tylko wąską sprawę polityki gospodarczej naszego państwa. Podobnie rzecz ma się w innych dziedzinach gospodarki. Produkty sprowadzają "prywatne biznesy" -oni na tym korzystają, a traci społeczeństwo. Św. pamięci A. Lepper był temu przeciwny.Należy się zastanowić dlaczego polski węgiel zalega na hałdach- górnikom grożą redukcje. Jest zapewne wiele podobnych spraw,o których nic nie wiemy. Wywinduje nas tylko zmiana polityki gospodarczej. Tym szerokim tematem powinien zająć się obecny rząd.Spór o Trybunał Konstytucyjny już dawno powinien być historią. Kiedy i czy w ogóle skończy się ta wojna polsko- czyja?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...