Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin i Europa. Kongres Dwóch Unii otwarty dla wszystkich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 21:00 Powrót do artykułu
Proszę nie zapomnieć dać delegacji Litewskiej kasków ochronnych bo miasto inspiracji ma sypiące się kamienice,zwłaszcza te przy deptaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już za PÓłtora roku minie 10-ta rocznica POwołania Unii ratuszowo-deweloperskiej, w wyniku nad Bystrzycą rozPOczęła się ePOka Dewelo-Sułtanatu. Niestety lubelski plebs nie będzie miał okazji uczestniczyć w obchodach, POnieważ ludowi POdbitemu POzostaje jedynie oddawanie POkłonów i płacenie POdatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...