Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Good bye... Ludzie mają dosyć całej tej ściemy z tą inwestycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie praca dla galerianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być w 2015. Uwierzę jak otworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki to sklep bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się bardzo cieszę - wreszcie nie będę musiała jeździć po Polsce żeby zrobić zakupy w IKEA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu w końcu. Oby to była prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że powstanie Ikea bo lubię robić tam zakupy ale po co tyle butików marek, które znajdziemy w plazie, pod zamkiem, olimpie, felicity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
literówka jest w tekście, powinno być 2027
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada... ale na wschodzie pójdzie. Ludzie lubią taki kicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaplanowano w 2017 roku......Jakiś dziwny styl informacji.Nie można było zaplanować w 2017 roku bo mamy dopiero 2016 rok.No chyba ze otwarcie zaplanowano NA 2017 rok. Zastanawiam się,gdzie szkolą teraz dziennikarzy,.MOże wreszcie będzie lepiej gdyż na rydzykówkę (nie)rząd przeznaczył 20 mln PLN.Na prywatną "uczelnię"!!!!!! Ostatnie bardzo często słyszy się różne dziwolągi językowe,np: strasznie ładna (ładna czy straszna) Widzimy się jutro o godz... (a może zobaczymy się jutro.....) 5 gram,5 procent.......(a może powinno być 5 procentów,gramów...) cofnij do tyłu (a czy można cofnąć do przodu?) Aż się bebechy przewarcają gdy czyta się takie stwory językowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mowia pisuary Lubelszczyzna w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak polonista z bożej łaski ktory wylewa swoje żale w komentarzach pod newsami... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada... ale na wschodzie pójdzie. Ludzie lubią taki kicz.
Oglądałam krzesła te za 1500 pod spodem nie różniły się od tych za 150 także nie piiiieprz bzdur żenado nie wiem z jakiej prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko Pisiorstwo czegos nie wymyslilo..... Oni potrafia wszystko zniszczyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko Pisiorstwo czegos nie wymyslilo..... Oni potrafia wszystko zniszczyc!
Żebyś tylko lemingu ty albo w twoja rodzina nie wyciągali łap po 500+ bo to pisowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam krzesła te za 1500 pod spodem nie różniły się od tych za 150 także nie piiiieprz bzdur żenado nie wiem z jakiej prowincji
  Twój problem z % mnie nie interesuje. Bo kto normalny ogląda krzesła od spodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się już doczekać. Pamiętam pierwszy katalog z Ikei jaki wpadł mi w ręce w latach 70. Świat w tym katalogu wyglądał jak bajka w porównaniu z otaczającą nas wtedy siermięgą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogli zaplanować w 2017 roku, skoro jeszcze go nie było? Mogli zaplanować (w przeszłości zaplanować) otwarcie na 2017, a nie w 2017 zaplanować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój problem z % mnie nie interesuje. Bo kto normalny ogląda krzesła od spodu...
Właśnie normalny ogląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka PRZEBUDOWA dróg? Przecież tam wybudowali nowe drogi. \ Wiem bo driftowałem tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...