Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja głupi myślałem że radni to jednak pacynki pana Żuka i wraz z nim chodzą na postronku deweloperów. A tu taka niespodzianka. Nie zgodzili się na budowę jednego bloku. Jednak wiara w to że oni chcą dobrze dla mieszkańców Lublina wróciła i znów chce mi się żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollu nie kompromituj się tymi peanami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo za górki chciało zapłacić 100 mln, ale Miastu - nie przeszło. TBV dało 10 mln Miastu - przeszło. Pytanie retoryczne, gdzie trafiła reszta kasy? Ten inwestor widocznie też nie wie, jak się w żuczym grodzie interesy robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać deweloper który składał wniosek nie jest "nadwornym" deweloperem ratusza...kilkaset metrów dalej TBV bez problemu postawiło jeszcze wyższy wieżowiec, no ale oni są "ulubieńcami" radnych KZ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bloki na dawnym poligonie już nie będą zaburza napowietrzania miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak smaru i banda ły. o daje HALT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu trzeba żółtych kamizelek. Ale w Lublinie to nie przejdzie bo Polacy rzadko kiedy się jednoczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku ten sprzeciw należy odczytywać jako grę POzorów, jak to niby radni z klubu łamacza ustawy antykorupcyjnej "nie kłaniają się deweloperom". W znacznie poważniejszej sprawie - dewelo-skoku 700-lecia na tereny ochrony przyrody na górkach - nie mieli takich wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kamienice rwmontują pod apartamenty na Lubartowskiej a nie kolejne klocki na czubach... wywalić tych meneli z czynszówek i remontować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdurne komentarze, porównywanie górek co mają 105 hektarów nieużytków a ul. Jutrzenki, gdzie juz jest ciasno...gdzie tu logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górek odkupić PIS nie chciał jak rządził Lublinem, to PISowski prezydent nie kupił nam górek od agencji jak sprzedawali za grosze pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak deweloper nie może sobie dowolnie stosować lex develo. Ale na górkach mógłby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnojarek-betoniarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górek odkupić PIS nie chciał jak rządził Lublinem, to PISowski prezydent nie kupił nam górek od agencji jak sprzedawali za grosze pewnie
 Transakacja byłaby niemożliwa bez zgody ówczesnego właściciela, czyli Ministerstwa Skabu Państwa. W tamtym czasie dyrektorem lubelskiej delegatury MSP był nie kto inny jak... obecny jeszcze prezydent naszego miasta, dr Krzysztof Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem na sesji zmiana miała dotyczyć zmiany kształtu budynku - zamiast szerzej to wyżej - bez zmiany liczby mieszkań, a nawet z jej zmniejszeniem! W zamian za to deweloper oferował kilkaset tys. na cele publiczne do wykorzystania w Parku Rury. Ale oczywiście radni-populiści rzucili się do wydzierania jaki to skandal i jacy to oni są za mieszkańcami a publika do wycia. No to nie przeszło - pewnie nie będzie inwestycji dla mieszkańców, a zamiast klocka pionowego w tym samym miejscu powstanie klocek poziomy o identycznej kubaturze. Natomiast wszyscy wydzierający się są z siebie na pewno bardzo zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprzedadzą teren TBV - to może się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio wszystko teraz będziecie łaczyc z górkami i tbv? Naprawde chyba nie mozecie sie pogodzić, że w koncu ten dym został zakonczony. dla niektórych to jak stracic sens zycia, więc zostaje przenieść sie pod kolejne artykuly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem co tu porównywać. to może na LSM wcisnąc kilka 20 pietrowych wieżowców? Niektórzy nie są w stanie pojąc, że radni mają jednak nieco szersze horyzonty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu i tak jest już dość ciasno, kolejny budynek na 20 pieter to chyba lekka przesadza nic dziwnego, że nie ma zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni powiedzieli że nie będą korzystać z tego LEX deweloper bo to PIS wymyślił i to jest samo zło. Jednocześnie wszystkie szczekaczki TBV twierdza że LEX deweloper na górkach to tylko formalność. Czyli co ? Lex deweloper tylko dla TBV ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...