Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest jeszcze jedna pewna wiadomość że po prawie dwóch latach wiszenia dla wiszenia,wreszcie zostanie wykorzystana trakcja trolejbusowa na ulicach Andersa i Lwowska.Dzięki nowej lini trolejbusowej 157 ,długo czekali na to mieszkańcy Kalinowszczyzny i wydaje sie że nareszcie sie tego doczekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to trakcja na Filaretów między Głęboką a Zana nie będzie wykorzystywana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna głupota !!! Najpierw "powiesili pajęczynę" z drutów a teraz dopasowuje sie do niej kursy komunikacji....nie licząc sie z potrzebami mieszkanców !!!! Juz linia 159, 160 pokazuje jak bezsensowne sa to decyzje !!!! A już jazda tych linii raz z pałąkami raz nie to ewenement - światowy !!!! Następne porażki MPK to kończenie prawie wszystkich linii pod FSC !!! A przeciez miasto sie rozrosło i powstały nowe miejsca pracy w okolicy ul. Metalurgicznej, aż do obwodnicy!!! Tylko jakos trudno do nich dojechać i odjechać po pracy, szczególnie w godz 16 - 21.....dotyczy to linii 5 i 45, która dojeżdża tam sporadycznie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają kursować z częstotliwością 7,5 min.... Ciekawe jak ten czas będzie wykazywany na wyświetlaczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za artykuł i po co powstał zero konkretów. Coś wyjaśnia ??? Rozwija jakąś kwestie ??? Tylko nabijanie se artykułów porażka jak ja bym tak pracował to by mnie z roboty wywalili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co jedzie przez ul. JP II skręca w Granitową i końcowy ma na os. Poręba...jak by świat się kończył na Porębie !!! a dalej przecież w kierunku Al. Kraśnickiej tysiące mieszkańców Węglinka Pd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM TO KOLEJNE CUDO URZĘDNICZE NIKOMU NIE POTRZEBNE - MÓJ CHOMIK MA WIĘCEJ INTELIGENCJI NIŻ CAŁE ZTM CZYLI KLAN KAMIŃSKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za artykuł i po co powstał zero konkretów. Coś wyjaśnia ??? Rozwija jakąś kwestie ??? Tylko nabijanie se artykułów porażka jak ja bym tak pracował to by mnie z roboty wywalili
  A czego się spodziewałeś po Smadze ? Taki wygórowany standard pismactwa... aby kasa za wierszówkę była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co jedzie przez ul. JP II skręca w Granitową i końcowy ma na os. Poręba...jak by świat się kończył na Porębie !!! a dalej przecież w kierunku Al. Kraśnickiej tysiące mieszkańców Węglinka Pd.
Węglin Węglinek macie jeszcze mało połączeń autobusowych i trolejbusowych?,weżcie i nie przesadzajcie po tych całych korektach lini i połączeń,na dwanaści lini trolejbusowych osiem lini ma jeździć na Porębe i Węglin.Po cztery w jednym i drugim kierunku i co i jeszcze wam mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddajcie 44 na Armii Krajowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brakuje nam połączenia z centrum miasta,korzystały z tego trzy osiedla!!!!i całe mnostwo studentow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...