Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyjaśnij mi tylko jedno: co ma telefonia do rowerów miejskich? Czyżbyś był takim magikiem, że potrafisz przemieszczać się i gdzieś dojechać... na budce telefonicznej? Wklejasz ten sam post od miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam, ale infantylen jest Twoje wtrącanie "budek telefonicznych" pod tematami, które nawet w domyśle nie mogą być z tymi budkami kojarzone. Pisanie nie na temat NIC NIE WNOSI A O POLITOWANIE PROSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" A ty to niby będziesz oceniać czy powinno być czy nie powinno na temat?" - nie, to powinien określać moderator. Ale niestety moderacja na tym forum nie istnieje więc nie reaguje. A mnie irytuje gadanie "o *** maryni" w tematach, które dotyczą zupełnie czego innego. "Jak typowy lewicowiec - spodoba się u prawicowej konkurencji jakieś sformułowanie to bezmyślnie metodą kopiuj wklej powielają. " - nie pochlebiaj sobie, nie jesteś dla mnie żadną konkurencją. Brakuje ci dziesiątków lat zdobywania wiedzy o życiu i doświadczenia. "Nawet repliki nie potrafisz dobrej zastosować tylko powielasz to co ja na pisałem "nic nie wnosi a o politowanie prosi". - to nie jest replika. "Mieczem wojujesz, od miecza zginiesz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" i co? za wypowiedzi nie na temat cenzura/blokowanie? Tego byś chciał? Daj spokój." Oczywiście że tak. Gadanie nie na temat to spam, a za spam na normalnym forum są najpierw ostrzeżenia a później bany. "I dobrze, każdy ma prawo głosu, nawet Komentator." Oczywiście że tak, ale swoje prawa trzeba umieć wykorzystać, że tak powiem "zgodnie z prawem". "Guzik wiesz a się wypowiadasz - typowe na lewej stronie, byleby tylko zdobyć atencję," Zafiksowałeś się na tej "lewej stronie" i nic innego nie widzisz. Nie masz zupełnie pojęcia o czym mówisz... ale próbujesz brzmieć mądrze. Tylko że żeby "być mądrym" nie wystarczy poczytać i przytoczyć... trzeba jeszcze zrozumieć. "tobie z pewnością brakuje również dziesiątków lat ale chyba świetlnych zdobywania wiedzy o życiu i doświadczenia." Oczywiście że mi brakuje, w końcu człowiek uczy się całe życie. Ale to nie zmienia faktu, że jestem kilkadziesiąt lat przed tobą w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. PS: "rok świetlny" to miara odległości, nie czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli krótko mówiąc albo jesteś idiotą, albo świadomie piszesz bzdury (nie obchodzi mnie dlaczego). Powtarzać się nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...