Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kierowca BMW oskarżony po tragicznym wypadku. Grozi mu 8 lat więzienia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2019 r. o 00:01 Powrót do artykułu
Przeanalizowałem trochę artykułów wpisująć w lupkę słowo "wypadek". Drogi dzienniku, bardzo lubię was czytać i się udzielać w komentarzach, ale jedna rzecz mnie cały czas martwi. Jest to swego rodzaju nagonka na markę bmw. Zawsze, kiedy artykuł dotyczy kierowcy tej marki, to w tytule pojawia się ta nazwa wielkimi literami, potem w tekscie jeszcze jest wymieniona 3x. Podobnie, chodź nie jest to regułą widzę 'audi'. Nakręcacie ludzi, oni nakręcają następnych, a efektem jest spaczony wizerunek czołowej światowej marki. O co mi dokładnie chodzi? Np. artykuł "15-latka nie żyje. Szła poboczem, potrącił ją samochód " Dlaczego nie napisano "Kierowca MAZDY śmiertelnie potrącił 15-latkę". Artykuł z 30.12.2018 r. Tak mi się rzucił w oko, ale takich przykładów jest dziesiątki w całym roku... Polecam Słownik języka polskiego - bmw :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu się nie wyprzedza, szczególnie niskim samochodem, widać na bardzo krótkim odcinku. Pan kierowca skoro mieszka w okolicy powinien to wiedzieć. Ale dla niektórych to ujma na honorze jechać w rządku za innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeanalizowałem trochę artykułów wpisująć w lupkę słowo "wypadek". Drogi dzienniku, bardzo lubię was czytać i się udzielać w komentarzach, ale jedna rzecz mnie cały czas martwi. Jest to swego rodzaju nagonka na markę bmw. Zawsze, kiedy artykuł dotyczy kierowcy tej marki, to w tytule pojawia się ta nazwa wielkimi literami, potem w tekscie jeszcze jest wymieniona 3x. Podobnie, chodź nie jest to regułą widzę 'audi'. Nakręcacie ludzi, oni nakręcają następnych, a efektem jest spaczony wizerunek czołowej światowej marki. O co mi dokładnie chodzi? Np. artykuł "15-latka nie żyje. Szła poboczem, potrącił ją samochód " Dlaczego nie napisano "Kierowca MAZDY śmiertelnie potrącił 15-latkę". Artykuł z 30.12.2018 r. Tak mi się rzucił w oko, ale takich przykładów jest dziesiątki w całym roku... Polecam Słownik języka polskiego - bmw :) Pozdrawiam
 A jak wg Ciebie pisze się BMW? bmw czy Bmw? Opanuj się. Jak jeżdzisz furmanką klasy BMW to nie miej pretensji. Kto jeżdzi BMW same dresy i nowobogacke lamusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu się nie wyprzedza, szczególnie niskim samochodem, widać na bardzo krótkim odcinku. Pan kierowca skoro mieszka w okolicy powinien to wiedzieć. Ale dla niektórych to ujma na honorze jechać w rządku za innymi.
 Rzeczywiście, ta prosta jest bardzo zdradliwa bo mniej więcej w połowie między Letniskową a przystankiem przy parkingu na Marinie jest wyniesienie, które ucina widoczność z całej prostej. Jadąc w kierunku centrum jak ktoś zacznie wyprzedzać zaraz za Letniskową to ma szansę, że nie wejdzie na czołówkę. Chwila zwłoki i jest ryzyko że z załamania pojawi się ktoś z naprzeciwka. Jadąc w kierunku Krężnicy to już zupełnie nie warto wyskakiwać do wyprzedzania przez załamaniem, bo i po remoncie zrobili dodatkowo przejście oznakowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORDERCA i za samo łganie dołożyć 2 lata do tych 8... "nie widział bo był zmrok... jednak widział daleko ale jak zaczął wyprzedzać to nagle skuter był blisko".... ale to i tak wina kierowcy skutera bo "nie reagował" jak mistrz z bmw próbował uciekać do rowu".... co to ma k... być ?!?!? Więzienie to za lekka kara, do kamieniołomu i płacić dzieciom rentę do końca ukończenia szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** - RADOŚĆ Z JAZDY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi 8 lat, a skończy się na 2 latach w zawieszeniu i 2000 PLN grzywny. Na nagrobek nawet to nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może zapytać. Po co wsadzać młodego chłopaka do więzienia? Odpowiadam. Po to, żeby setki/tysiące innych młodych chłopaków dzisiaj/jutro/pojutrze nikogo nie zabiło samochodem. Bezkarność sprawia, że ludzie narażają życie innych na drodze, bo wiedzą, że nic im nie grozi, jeżeli ich zabawa samochodzikiem skończy się tragedią. Jedyna kara to ta napisana na wyroku z sądu - czyli taki papier z orzełkiem. Wirtualna kara, o której po miesiącu się nawet nie pamięta i znowu jeździ się szybko, ale bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i 60 km/h ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...