Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd wiecie, że to świadek. Pewnie uciekał przed nim a ten potrącił pieszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro policja nie daje sobie rady z panowaniem nad przestrzeganiem prawa to niektórzy biorą sprawy w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju pisiorów nic dziwnego ze wszyscy lamia prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie MiLICJA znowu  na lewym L4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ograniczone zaufanie. Sam jestem pieszym ale niektórzy zachowują się jak święte krowy potrząsnął w smartfonia i myślą że samochód natychmiast się zatrzyma bo przecież oni weszli na pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresywni, nieempatyczni - tacy są Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek dostał tube wielkie mi halo. Wielkie poruszenie. Ile z was widzac wypadek stoi w pierwszym rzędzie z rękoma w kieszeni??? Zakładam że 99%. Karma wraca pamiętajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze dziadowi zrobił brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jestem przeciwna wszelkie aktom przemocy, ale w takich sytuacjach raczej byłabym skłonna do wyrażenia słów uznania człowiekowi wyręczającemu policję i wymierzającemu kare za nieprzestrzeganie przepisów o ruchu drogowym! Pieszy na pasach jest po prostu nietykalny! Często jeżdżę po Skandynawii i z podziwiam ich kulturę zachowań na jezdni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam w ryj dostac i odejsc z honorem to dopiero odwaga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju pisiorów nic dziwnego ze wszyscy lamia prawo
 Nie ma to jak było za po-psl!. nikt nie łamał żadnych praw, afer nie było, sedziowie karali przykładnie były tylko same plusy "dodatnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPOCHWALAM ALE TEZ NIE POTEPIAM. TROSZKĘ SOBIE TEN MOHER NATO ZASŁUŻYŁ. MOLG UWAŻAĆ, A TAK CHŁOPAK W SZPITALU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziął sprawy w swoje ręce, ale czy słusznie, tak Nie wolno,nie wolno używać przemocy w stosunku do drugiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tak samo by zareagował jakby za kierownicą siedział 23-latek a nie 63. Ot odwaga kopać leżącego i dlaczego uciekł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym skrzyżowaniem i zarośniętymi niby trawnikami (ktoś nasadził krzewy zasłaniające widok) powinien zająć się Miejski Zarząd Dróg i Mostów któremu ta droga podlega. Droga ta, tzn. ulica Walecznych jest drogą osiedlową a w ostatnim czasie wykorzystywana jako tzw. SKRÓT od Andersa do Spółdzielczości Pracy czy dalej do Lubartowa. Szybko można się przedostać i zyskać 18 sekund bo nie ma tam świateł. Droga przez którą przechodzą dzieci z Ponikwody do szkoły na Bazylianówce droga ponadto obsługuje żałobników i odwiedzających groby na cmentarzu tzw. "Przy Unickiej". Często z braku miejsca do parkowania auta stoją zaparkowane na poboczach. A "skrótowcy" zapierdzielają jak szaleni (aby zaoszczędzić te wspomniane 18 sekund). Wypadków i różnych kolizji już było co nie miara ale władza miejska jakoś dziwnie podchodzi do rozwoju dróg w tej części maoista. Idealnym rozwiązaniem byłoby przedłużenie ul.Koryznowej i wyprowadzenie ruchu w kierunku Choin, Czechowa i Lubartowa tą ulicą łącząc ją z ul. Węglarza lub Dożynkową lub nowo-projektowaną przez teren osiedla Rudnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było się uczyć, żeby się dostać do kasty, a nie żalować w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Sam dwa razy tak zrobiłem. I nikt mnie nie złapał:-)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie drżał przed każdym przejściem. Szybka, krótka resocjalizacja. Sam bym nakopał tym co jadą na czołówkę. Zwłaszcza w mym kierunku :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĘDZIÓW PSIUARY MOŻECIE CMOKNAC! HA HA.  TYLKO NIEZALEŻNE SĄDOWNICTWO JEST OSTOJA GWARANCJA DEMOKRACJI! JA SIE CIESZĘ ŻE MAMY TAKICH POLAKOW PATRIOTÓW JAK MŁODZI SĘDZIOWIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki jeżdżą jak żółwie ale są ślepi i tylko dlatego pieszy przeżył .Po 60 na badania dziadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...