Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kierowca zasłabł i wjechał w matkę z dzieckiem na chodniku (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 11:04 Powrót do artykułu
83 lata być może jakieś problemy kardiologiczno-krążeniowe i prowadzenie samochodów. W wieku powyżej 70 lat badania powinny być co roku i to bardzo rygorystyczne a w wieku poniżej 25 lat co dwa lata badania psychologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wieku gościu ledwo co chodzi a co mówić o jezdzie i dobrym widzeniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wieku 83 lat to się raczej samochodu już nie prowadzi. W tym wieku prawo jazdy do szuflady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego 81 latka który niejednego młokosa by przebił swoją witalnością , sprawnością i kondycją .Wspólnie trenujemy i wiem o czym piszę , mimo iż jestem 20 lat młodszy to pradziadek jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
83 lata być może jakieś problemy kardiologiczno-krążeniowe i prowadzenie samochodów. W wieku powyżej 70 lat badania powinny być co roku i to bardzo rygorystyczne a w wieku poniżej 25 lat co dwa lata badania psychologiczne.
Ciebie należałoby zbadać natychmiast i robić to ustawicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale w tym wieku nie powinien jeździć samochodem ryzyko u osoby w takim wieku wystąpienia jakiegoś nagłego problemu zdrowotnego jest znacznie większe niż u młodego, poza tym nie ten wzrok, refleks i słuch. Uważam że powinna być jakaś ustawa określająca iż od 80 lat osoba nie może kierować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni ograniczyć wiek odnosnie osób starszych zezwalający na prowadzenie pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta." TOBIE POWINNI ZABRAĆ PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO ZA STAN UMYSŁU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta." ZAWODOWY KIEROWCA??? BĘDZIE NA TWOIM UTRZYMANIU ...............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny pech :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diagnostyka a nie ograniczenia kierowca w wieku 80 moze być lepszym niż ten co ma 40 lat diagnozować trzeba się poprostu cześciej nie mowię tylko o krwi czy moczu ale o rezonansie tomografii EEG mógzu raz na rok wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystycznie młodzi kierowcy powodują więcej wypadków. Ps. Młodość szybko mija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Też jestem zdania ze osoby w wieku powyżej 65 lat powinny mieć zakaz prowadzenia auta.
Pogadamy jak będziesz miał 65 lat. Ciekawy jestem co wtedy na ten temat będziesz plutł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej wypadków powodują osoby w wieku poniżej 26 lat to może im zakazać prowadzenia pojazdów mechanicznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby w takim wieku powinny mieć zakaz prowadzenia pojazdów i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepotrzebnie zasłabiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pirueta wykręciła 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim starym dziadom powinni dawno zabronic jazdy samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej wypadków powodują trzeźwi a nie pijani... może czas wprowadzić obowiązkowe promile podczas jazdy? Statystyką można dowolnie manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...