Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo! Dość łamania prawa przez Kaczyńskiego i jego marionetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy Platformy tze. lemingi, jak Platforma zawłaszczała państwo to siedzieli cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wspominał że będzie 14 osób....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Państwo byli, kiedy wyszły na jaw treści z "taśm prawdy". Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Nie mogłem pójść. Dobrze, że tam jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transmisja na żywo http://bip.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=140042
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD – organizacja sponsorowana przez Berlin i Tel-Aviv nawołująca do siłowego obalenia legalnie wybranej władzy. Jak dojdzie do przewrotu i poleje się krew tę krew na rękach będą mieć funkcjonariusze GW, PO, PSL i arogancki cham Rysiek z zacofanej (utrzymanek międzynarodowej finansjery, który ukrył gigantyczny majtek poprzez spisanie rozdzielności majątkowej z żoną po tym jak dostał się do sejmu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....brawo. Młodzi i wykształceni ludzie muszą dbać o przestrzeganie prawa nawet, jeśli uważamy je za niedoskonale. Jestem z Was dumny i z całego serca popieram. Nie mogę (z przyczyn zdrowotnych) osobiście uczestniczyć w tej manifestacji, ale sercem jestem z Wami! Mam nadzieje, że wielu moich byłych wychowanków aktywnie wspiera działania demokratyczne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD – organizacja sponsorowana przez Berlin i Tel-Aviv nawołująca do siłowego obalenia legalnie wybranej władzy. Jak dojdzie do przewrotu i poleje się krew tę krew na rękach będą mieć funkcjonariusze GW, PO, PSL i arogancki cham Rysiek z zacofanej (utrzymanek międzynarodowej finansjery, który ukrył gigantyczny majtek poprzez spisanie rozdzielności majątkowej z żoną po tym jak dostał się do sejmu)
Baran jesteś a twoje dzieci pchają autobus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli Ci ludzie, gdy PO nie wykonywała orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie będzie mi narzucał jak mam myśleć Jarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Pokażmy jaka jest prawdziwa Polska i że nie ma ona niz wspólnego z kaczystanem. Drugiej Białorusi PIS nam tutaj nie da rady zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postkomuniści czują się zagrożeni :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (12 grudnia 2015 o godzinie 12:51) Gdzie byli Ci ludzie, gdy PO nie wykonywała orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego? - SPRAWDŹ TO ZANIM COŚ NAPISZESZ W 2007 roku PO zastał 150 niezrealizowanych wyroków i zaczęła je realizować od najstarszych. Zrealizowała około 150, gdy oddała władze pozostało 48 wyroków z jej okresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Państwo byli, kiedy wyszły na jaw treści z "taśm prawdy". Żal.
Wtedy to ich wybrańcy byli u koryta, więc można było przymykać oko. A ja, anarchista w wyboru, nienawidzę każdej władzy jednakowo!   Murray Rothbard: "A czymże innym w istocie jest państwo niż zorganizowanym bandytyzmem?".   "Państwo (a ściślej mówiąc, „członkowie rządu”) przez całe wieki ubierało swoją przestępczą działalność w piękne słowa. Od wieków inicjowało masowe mordy, nazywało je „wojną” i nobilitowało w ten sposób wzajemne wyrzynanie się tysięcy ludzi. Od wieków brało ludzi w niewolę, wcielając ich do sił zbrojnych i nazywając ten proceder „poborem” do zaszczytnej „służby dla kraju”. Od wieków dokonywało rabunku pod groźbą użycia broni, nazywając to „ściąganiem podatków”. Jeśli chcielibyście wiedzieć, jak wygląda państwo i jego postępki, wystarczy, że wyobrazicie sobie państwo jako bandę kryminalistów.."   "Gdy twój rząd głośno nawołuje do „poświęceń”, uważaj na swoje życie i portfel!"   "Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD – organizacja sponsorowana przez Berlin i Tel-Aviv nawołująca do siłowego obalenia legalnie wybranej władzy. Jak dojdzie do przewrotu i poleje się krew tę krew na rękach będą mieć funkcjonariusze GW, PO, PSL i arogancki cham Rysiek z zacofanej (utrzymanek międzynarodowej finansjery, który ukrył gigantyczny majtek poprzez spisanie rozdzielności majątkowej z żoną po tym jak dostał się do sejmu)
Zaraz,zaraz...gdzie ja to już słyszałem... Wiem! To retoryka tow.Wiesława albo Cyrankiewicza! "w pseudomanifestacji wzięły udział podchmielone grupy rozwydrzonych wyrostków sterowane przez wiadome siły w określonych celach"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już 8 lat państwo psuli - koniec z tym. PO już podziękowaliśmy - te mikrodemnstracje to odmęty szaleństwa PO i III RP ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli ci obrońcy z KOD jak rząd PO-PSL miał gdzieś orzeczenia TK - a już wiem - tworzyli koalicję w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kiedy jest mowa o łamaniu prawa to nie ma wniosków do prokuratury, a jest jakaś ściema medialna? Tacy obrońcy, tacy bohaterzy... Pożal się Boże, obrońcy praw obywatelskich.   Zajmijcie się czymś naprawdę, bardzo ważnym. Niemcy z Rosją zamierzają wybudować drugą nić gazociągu po dnie Bałtyku. Jeśli ważny jest interes obywateli Polski to do roboty, pora strajkować w Berlinie i w Moskwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ogranicza budowę ekspresowe w lubelskim wszystko idzie na małopolskie i Podkarpacie brawo wyborcy haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...