Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Klientowi przy kasie wypadają pieniądze. Ona z tego skorzystała [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 16:02 Powrót do artykułu
Chytra baba z Radomia na gościnnych występach w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ma około 40 lat?Raczej około 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to milicja ściga za podniesienie dychy z podłogi? i jaki zarzut postawi ew. sprawczyni - "przywłaszczenie mienia nieznacznej wartości"? jest to tym bardziej ciekawe, bo jak się zgłasza kradzież/włamanie/napaść/agresję na drodze itp itd to przeważnie kończy się na łaskawym przyjęciu zgłoszenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POwie że to przez Stres i Roztargnienie jak to zrobił jeden Sędzia na Stacji Paliw i zaj..... 50 zł. to nic jej nie zrobią !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyciągnęła nikomu z kieszeni tylko znalazła. Znalezione nie kradzione i po co ten cyrk. Policja nie ma ważniejszych spraw tylko zajmuje się takimi błachostkami . A wspomniany sędzia ze stacji paliw. Co mu zrobili? Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazla i wuj, hwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie była ta z nadzwyczajnej kasty co ze swieczka chodziła jak jej tam Małgorzata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła to podniosła, a kto by nie podniósł chyba każdy, kolejny rozczeniowy klient, zgubił jego strata przecież to nie było 5000 tys,szkoda kobiety tylko musi żyć teraz w stresie i wstydzie głowa do góry Pani się nie martwi, to poprostu ludzie są podli w tym kraju, ciekawe czy sami by nie podnieśli. Ma Pani wsparcie wszystko dla statystyk, też kiedyś 20 zł znalazłam i co miałam zawieść na policję ciekawe czy szukali by właściciela ludzie nie przesadzaj cię tą Pani nie ukradła tylko znalazla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie lokalna baba z Czechowa, zaraz znajdę wydała w pobliskim ciuchlandzie i dumna wróciła do domu, ale sąsiadki poznają tę francę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jego problem bo zgubil.a ze kobitka znalazla to do sondu ale nakanapke wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła to podniosła, a kto by nie podniósł chyba każdy, kolejny rozczeniowy klient, zgubił jego strata przecież to nie było 5000 tys,szkoda kobiety tylko musi żyć teraz w stresie i wstydzie głowa do góry Pani się nie martwi, to poprostu ludzie są podli w tym kraju, ciekawe czy sami by nie podnieśli. Ma Pani wsparcie wszystko dla statystyk, też kiedyś 20 zł znalazłam i co miałam zawieść na policję ciekawe czy szukali by właściciela ludzie nie przesadzaj cię tą Pani nie ukradła tylko znalazla
 Doskonale wiedziała czyje to pieniądze i dlatego zaraz po podniesieniu wyszła ze sklepu. Dla uczciwego człowieka nie ma znaczenia, czy chodzi o 1 grosz, czy milion. Znalazca jest zobowiązany zwrócić to co znalazł i nie ma w przepisie mowy o nominale pieniądza. Inaczej jak nie wie kto zgubił, a nominał nie przekrasza 100 zł. Dla Ciebie roszczeniowy jest ten co zgubił, a niby dlaczego? Bo uważa, że jego pieniądze są jego? A skąd Ty wiesz, że on ma tyle pieniędzy, iż zgubienie 10, 20,50,100, 200, 500 zł nie ma dla niego znaczenia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500plus, plus inne plusy i jeszcze mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany że płeć tak zwana piękną nie posiada kręgosłupa moralnego stwierdzam po swoim przypadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pokazać w telewizji, twarz na CAŁY ekran. Widać jak "fachowo" chowa pieniądze, pewnie następnym razem "znajdzie " w cudzym portfelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobiła znalezione nie kradzione hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przez roztargnienie jak ten sędzia. Mam nadzieję że kobietę uniewinnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerknijcie na czas nagrania! Kobitka podnosi pieniądze minutę po tym jak wypadły one kolesiowi z kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój. Ile tam było 100 zł? Każdy bierze jak znajdzie. Ja kilka razy zawołałem właściciela gdy widziałem że zgubił ale jak chciała to zabrała. Co tu jest dziwnego? Na jej miejscu żądał bym odszkodowania za opublikowanie wizerunku. Dobry prawnik to ogarnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba to baba tamto ukradla znalazla chcecie ja ukarac??? Najpierw rozliczcie zlodzieji z pisu ile juz nakradli laczmie z rydzykowym. I co i nic a tu baba ukradnie baton i caly narod biadoli i zlorzeczy. Zlodziejstwo bierze sie tylko z jednej rzeczy z Nedzy. To nie jest cecha czlowieka tylko uwarunkowanie. Za komuny byla ogolna nedza i wszyscy kradli. Nie???? Nie niekradli kazdy sobie cos zalatwial z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ukradła a znalazła to różnica. Jej moralność mogła oddać i nie oddać. Trzeba uważać ja też pieniądze gubię i nikt nie odda nawet jak bym zgubiła nie miałabym pretensji że znalazł i nie oddał bo pieniądze trzyma się w portfelu i pilnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...