Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Klientowi przy kasie wypadają pieniądze. Ona z tego skorzystała [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 16:02 Powrót do artykułu
Gdyby za karę zgodziła się odbyć że mną stosunek  seksualny to bym jej prEbaczyl i nie doniósł do prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich piszących, że "nie ukradłą, tylko znalazła" - widząc jak komuś pieniądze wypadły z kieszeni i ich nie oddając właścicielowi - ukradła. Poza tym nawet gdyby nie widziała - prawo nakazuje w takiej sytuacji pieniądze odnieść na najbliższy komisariat policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Ty tak prawo przestrzegasz? Abonament TV też płacisz zgodnie z prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślicie, co by zrobili z tymi na policji czy przy kasie w sklepie jakby ta kobieta je oddała? Dostała by potwierdzenie od komisariatu czy pracownika sklepu, wątpię. Miała chodzić po sklepie i się każdego pytać czy nie zgubił? Pierwszy lepszy by powiedział że, tak zgubiłem i many by zmieniło właściciela i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem powiedzieć kto to ale za reklamę szukajcie aż znajdziecie. Nie no jaja sobie robię, niemniej jednak reklama zbędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ktoś z PO KO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazla nikomu nic nie ukradla pismaki zasrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezione nie kradzione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tzw Madki Polki wierny elektorat PISS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podniosła z roztargnienia a co jej też wolno.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym nie oddal znalazlem i ch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez roztargnienie , znamy takie przypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym nie dała. Jak kogoś stać na gubienie to stać go zeby się podzielić ze mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam klient szedł zwarzyc więc ludzki odruch poczekać poinformować, nie rozumie was.? Zyczac by komuś zginolo odrobinę i wtedy może zmieni się to myślenie z pogardy na szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagłówek tego pożal się Boże newsa mówi wszystko. A komentarze, no ja pierdół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ukradła... Podnosze i szukam wlasciciela... Proste nie!? Nie szukam, czyli ukradkiem biorę nie swoje, czyli kradnie... Podobno Polacy to w większości katolicy... I Ci właśnie nie oddają... Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo na stos z Nia jak mogla jak polityk zajebal ze stacji paliw 50 pln pomimo ze placil karta to ukrecili leb sprawie powiedzial ze pracy w c*** i przemeczony byl!!!!!---
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ta dyskusja? nie moje, oddaję.złodziejstwo jest wszędzie ale nigdzie w Europie tak jawnie jak w Polsce ludzie nie chwalą się złymi cechami.no ale z kąd ci ludzie mają mieć wzorce?w domu?,w rządzie?sami sobie dopowiedzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna Anabel. Nieważne czy to było 10zł, czy 1000zł. Nie ważne czy komuś strata tych pieniędzy zrobiła szkodę finansową. Ale biedna Anabel, następnym razem jak podniesiesz i oddasz opuszczoną złotówkę powinnaś odczuć satysfakcję. Jeżeli tak nie jest, to wiedz, że nie jest z Tobą dobrze. Kiedyś kasjerka wydała mi kilka złotych za dużo. Oddałem. Za te kilka złotych zyskałem nagle ogromny szacunek tej kobiety. Satysfakcja wewnętrzna plus 1000%. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym kazał oddać te pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...