Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kolejny spór zbiorowy w szpitalu przy ul. Staszica

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 13:32 Powrót do artykułu
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/01/12/cudownie-ocalony-moje-bliskie-spotkanie-z-tirem/ - pozdrawiam personel spsk nr 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie Panie, pozwalniajcie się wszystkie i szukajcie nowej lepszej pracy. Nigdy nie jest za późno żeby zmienić coś w swoim życiu. W tym zawodzie nową pracę znajdziecie w przeciągu tygodnia czy dwóch. Nie miejcie sentymentów, że pracujecie tam po 20 czy 30 lat- to TYLKO praca, choć bardziej szlachetna niż inne. W Polsce ciągle jeszcze nie doceniana, ale wszystko wskazuje, że w przeciągu 10 lat, może wcześniej coś się zmieni. Szpital to tylko mury, co za różnica czy SPSK4 czy SPSK1, czy szpital w Anglii czy Niemczech. Myślcie o sobie, o swoim zdrowiu i rodzinach- zero sentymentów, tak jak lekarze. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba teraz zająć się koniecznie dyrektorem SPSK1. Jak to możliwe że jeden człowiek jest dyrektorem od lat 70 tych !!! Jest to jawne działanie na szkodę szpitala finansowanego ze środków publicznych. Stare układy powoli kończą się. Na początek musimy nagłaśniać ta sprawę gdzie tylko się da oraz powiadomić odpowiednie służby. Obecne spory zbiorowe  są idealnym do tego momentem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny Pan ( obserwujący ) napisał:
Trzeba teraz zająć się koniecznie dyrektorem SPSK1. Jak to możliwe że jeden człowiek jest dyrektorem od lat 70 tych !!! Jest to jawne działanie na szkodę szpitala finansowanego ze środków publicznych. Stare układy powoli kończą się. Na początek musimy nagłaśniać ta sprawę gdzie tylko się da oraz powiadomić odpowiednie służby. Obecne spory zbiorowe  są idealnym do tego momentem!
 stare ukłay się kończą a zaczynają nowe jeszcze  gorsze, podziękujcie solidarnościowcom z lat 80 na czele z bolkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne odcinki klinik są zamykane z powodu braku kadry pielęgniarskiej. Miały być podwyżki i dyrektor dalej milczy. Jeszcze trochę a zamkną szpital a dyrektor będzie dalej udawał że nic się nie dzieje. Zamiast dać podwyżki tym które pracują to zapraszają do pracy emerytki. Aby taniej było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku, będąc pacjentem tego szpitala, słyszałem że według dyrektora pielęgniarek jest za dużo. Jeśli on ma takie poglądy, to niech sam zostanie pacjentem swojego szpitala. Bardzo mu tego życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor tego szpitala to czarna plaga o moralności starego komucha. Absolutnie nie można mu wierzyć, gdyż nie dotrzymuje słowa. Za starej Rzeczpospolitej nie miałby prawa bytu wśród ludzi honorowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pani naczelna została wreszcie odwolana ze stanowiska czy p oddzialowa z chirurgii nadal pełni nadal te funkcje jeżeli tak to ten szpital to jest jakiś prywatny folwark panie wojewodo dlaczego pan nie zajmuje się ta sprawa dlaczego odchodzą nic nie winne pielęgniarki które często przepracowaly tu kilka lat a moberowie nadal pracują za duże pieniądze a gdzie izby które siedza na *** za nasze pieniądze wyłudzane nam z tych nędznych zarobkow koleżanki nie poddajcie się ale przyspieszcieswoje działania pozdrawiam pielegniarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izby obiecywaly pomoc jednak narazie nic się nie dzieje..... musi się stać nieszczęście aby w końcu ktoś się zainteresował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem, to na czas kontroli PIP na danym Oddziale ściągane są osoby z innych Oddziałów, żeby wszystko wyglądało na tip top.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy najgorszą grupą zawodową , ogromu jadu , obłudy i nienawiści mogą nam pozazdrościć najgorsze gady tego świata . 20 lat temu świadomie i z głową pełną heroizmu wybrałam zawód , zawód w którym widziałam swoje życie , a co teraz wiedzę ? Zmęczenie , ból, frustracje i złość że z tamtej dziewczyny nie ma już nic . Co nam drogie koleżanki tytułu , co nam drogie koleżanki z lat doświadczeń , kiedy wstajac rano do pracy czujecie ból i rozgoryczenie ? Oceniają mnie ludzie którzy widzą mnie 10 min , kiedy usiadłam przy wypełnianiu papierów i jem pospiesznie kanapkę bo nie mam przerwy na posiłek , mam być już , tu i teraz . 20 lat temu , płakałam gdy zakładano mi czapek na głowę , dziś płacze bo 20 lat temu popełniłam wielki błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu nic nigdy się nie zmieni a na pewno nie zmieni się dopóki nie zmieni się dyrektor i naczelna. Nadal odgrażają się zwolnieniami i robią czarne listy tych, którzy chodzą na zwolnienia lekarskie. W ramach kary za zwolnienie osoby te są przenoszone na inne oddziały żeby odechciało im się chorować. Kierownik jednej z klinik poproszony o zmniejszenie liczby przyjęć planowych odmówił twierdząc, że skoro do tej pory pielęgniarki dawały radę przy zmniejszonej obsadzie to muszą dawać sobie radę dalej.Wiadomo pacjenci z prywatnych gabinetów nie mogą czekać zbyt długo na przyjęcie do szpitala bo płacą za to. Nikt się nie przejmuje brakiem personelu.Ma być zrobione i koniec a jeżeli robimy wpisy w raportach, że nie jesteśmy w stanie zapewnić opieki pacjentom to jesteśmy straszone zwolnieniem.Cały czas te same metody. Dyrekcji nie zależy na bezpieczeństwie i jakości opieki, no chyba tylko na papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt mała obsada nikogo nie obchodzi.........cały czas straszą, że nie dostaniemy urlopów bo przecież nie jesteśmy przepracowane. Tylko oddziałowa musi mieć urlop bo ona jest zmęczona. Moja miała ostatnio trzy tygodnie a mnie grozi, że nie dostanę w sierpniu bo grafik nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spsk1 to relikt przeszłości z kadrą ,ale tez i wyposażeniem oddziałow.Śmieszny szpital tworzący procedury na użytek akredytacji.Młode koleżanki po tygodniu pracy zmuszane są do pracy na zmianie.Nikt nie wprowadził je do pracy.Okres adaptacji w szpitalu to 3 miesiące.Naczelna telefonuje do emerytek i zaprasza je do pracy.To wszystko prawda co wcześniej pisano.Na oddziale chir nigdy nie był potrzebny personel pielęgniarski .Jest apodyktyczny kierownik kliniki i psychiczna oddziałowa.Ona naświetlałą sprawę,że tylko leniwe odchodzą z oddziału,a on mówił niech spieprzają.Szpital ,który nie zapewnia minimum opieki.Jak powiedział kiedys pacjent odemnie ważniejszy jest papierek zostawiony na mojej szafce.To prawda ważniejszy jest pozór,blef niz człowiek.Wiele oddziałow w tym szpitalu nie powinno miec prawa bytu.Winni są wszyscy rektor AM,rada nazorcza,kierownicy klinik.Każdy z nich pilnuje swojej kariery nie interesuje ich nic.Kasa,kariera.Chory układ,któremu ka zdy boi się narazić.IP to zbędny byt.Wszyscy zachowują się asekuracyjnie,aby nie narazić się;jakiemuś układowi;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze,i tak nic prawie nie robicie tylko sprzątaczki za was charyją jak psy .Po drugie,odnosicie się chamsko,wulgarnie wobec pacjętów i ich rodzin.Po trzecie,za co wy scecie podwyrzkę,chyba za to że jesteściec nie kulturalni wobec waszych podopiecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...