Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To znaczy że kiedyś nie było przeziębień i chorób grypopochodnych ?? Jeszcze więcej sterylności a wyginiemy kiedyś na zwykły katar.
Serio? A czy bylo 5tys. chorych na grype w szpitalach i 400 osob pod respiratorami? Cos te wasze teorie anty-covidowy biorą w łeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że kiedyś nie było przeziębień i chorób grypopochodnych ?? Jeszcze więcej sterylności a wyginiemy kiedyś na zwykły katar.
Serio? A czy bylo 5tys. chorych na grype w szpitalach i 400 osob pod respiratorami? Cos te wasze teorie anty-covidowy biorą w łeb...
A ile osób dziennie umiera na raka ? Ile na zawał ? Jakoś nikomu to nie przeszkadza. 5 tys chorych na 35 mln mieszkanców to jak błąd statystyczny. Nie chodzi o to że nie ma żadnego wirusa a o to że jest to rozdmuchany temat i coraz większej ilości ludzi to pasuje , zawsze można powiedzieć że plan niezrealizowany bo wirus , że deficyt budżetu 100 mld  bo wirus , że pracuje zdalnie bo tak mi wygodniej bo wirus. A jeśli chodzi o uważanie na siebie Pani Ryfki to wydaje mi się że bezpieczniej dla zdrowia i życia przechorować kilka dni wirusa niż chodzić w nocy po rusztowaniu w bloku w nieokreślonym stanie psychofizycznym w poszukiwaniu kota.
 "Ile ludzi umiera na raka" typowa odpowiedz nawiedzonego człowieka. Co wiec proponujesz? Mamy 5 tys. ludzi w szpitalach, jak nie beda przestrzegane wytyczne to bedzie ich taka ilosc ze szpitale beda totalnie zapchane. I co wg Ciebie bedzie sie wtedy dzialo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że kiedyś nie było przeziębień i chorób grypopochodnych ?? Jeszcze więcej sterylności a wyginiemy kiedyś na zwykły katar.
Serio? A czy bylo 5tys. chorych na grype w szpitalach i 400 osob pod respiratorami? Cos te wasze teorie anty-covidowy biorą w łeb...
A ile osób dziennie umiera na raka ? Ile na zawał ? Jakoś nikomu to nie przeszkadza. 5 tys chorych na 35 mln mieszkanców to jak błąd statystyczny. Nie chodzi o to że nie ma żadnego wirusa a o to że jest to rozdmuchany temat i coraz większej ilości ludzi to pasuje , zawsze można powiedzieć że plan niezrealizowany bo wirus , że deficyt budżetu 100 mld  bo wirus , że pracuje zdalnie bo tak mi wygodniej bo wirus. A jeśli chodzi o uważanie na siebie Pani Ryfki to wydaje mi się że bezpieczniej dla zdrowia i życia przechorować kilka dni wirusa niż chodzić w nocy po rusztowaniu w bloku w nieokreślonym stanie psychofizycznym w poszukiwaniu kota.
"Ile ludzi umiera na raka" typowa odpowiedz nawiedzonego człowieka. Co wiec proponujesz? Mamy 5 tys. ludzi w szpitalach, jak nie beda przestrzegane wytyczne to bedzie ich taka ilosc ze szpitale beda totalnie zapchane. I co wg Ciebie bedzie sie wtedy dzialo?
Człowieku , rozumiem że jest wirus , ale czy to naprawdę problem nr.1 całego społeczeńswa żeby porzucić wszystkie inne problemy , wszystkich innych chorych i zająć się pojedyńczymi  przypadkami  tych którzy tego wirusa przechodzą cieżko. Czy jak ci wyskoczy pryszcz  na czole to zagłodzisz się na śmierć obetniesz sobie głowę aby tego pryszcza zlikwidować. Wirus jest takim pryszczem. To temat który nakręciły media a ludzie to podchwycili i się tym samonakręcają.
 Ty naprawde straciłeś kontakt z rzeczywistoscia. Chodzi wlasnie o to zeby ten wirus nie sparalizowal kraju i sluzby zdrowia. Po to sa te maseczki, po to jest dystans spoleczny. 5 tys. ludzi w szpitalach z ciezkimi objawami koronawirusa nazywasz pojedynczymi przypadkami? Co jesli tych ludzi bedzie 25tys.? Mamy tylko 15 tys. łóżek dla chorych na covid w skali calego kraju, a regionalnie niektore szpitale nie przymuja innych chorych bo nie ma juz miejsc. Jakie Ty masz postulaty? Aby tych ciezko chorych na covid nie przyjmowac do szpitali tylko zeby umierali w domach? Jakis bzdur sie nasluchales i pleciesz trzy po trzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś objawy u Ryfki, typiara na spotkaniach RML wypowiada się zawsze, ale to zawsze w niedbały sposób nawet niedbale z kartki czyta. Nie potrafi też bronić mieszkańców przed zakusami Żuka, ja nie wiem czy jest sens ją i jej temperaturę w ogóle obserwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...