Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kradł tylko bilety. Zaskakujące tłumaczenie 20-latka (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2017 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Skąd te sebixy sie w Lublinie biorą :)))buhahhahaha:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W woj. lubelskim nie ma gminy Motycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaje 500+ to za co miał zaprosić dziewczynę do kina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak! Wychodzi na to wg ciebie, że zaczęli kraść dopiero wtedy gdy weszło w życie 500+. Ograniczony umysł, że posługujesz się klawiaturką, to nie świadczy o twoim wysokim stopniu umysłowym. Jestem przekonany, że ten socjal 500+ utkwił ci w gardle- może cię zadusić. To również świadczy o twoim stanie umysłu. Myślisz, że wszyscy będą protestowali przeciwko tym świadczeniom. Jesteś żałosny (to jest najdelikatniejsze określenie). Wolałbym polemizować na wyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejj napisał:
nie dostaje 500+ to za co miał zaprosić dziewczynę do kina
 20-latek nie dostaje 500+ z racji wieku. 20-latek powinien albo być studentem albo pracować. Ale ten akurat jest zwykłym złodziejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
hejj napisał:
nie dostaje 500+ to za co miał zaprosić dziewczynę do kina
20-latek nie dostaje 500+ z racji wieku. 20-latek powinien albo być studentem albo pracować. Ale ten akurat jest zwykłym złodziejem.
a 20 letni student to w naszym porabanym kraju żyje powietrzem, to chyba na 20 lwrtniego studenta trzeba więcej pieniędzy na urtrzymanie niż na kikumiesięcznego czy kilkuletniego, no ale u nas czi pryz korycie to mają zbyt malą ilość rozumu aby to zrozumieć i dają 500+ do 18 roku życia i to nie wszystkim dzieciom, naibardziej dają bogatym, bo biedota ma jedno dziecko bo ich nie stać na więcej a za 500+ to moga sobie barany rzadzące wychować dziecko jak chcą ich więcej, niech sie rozmnażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No tak! Wychodzi na to wg ciebie, że zaczęli kraść dopiero wtedy gdy weszło w życie 500+. Ograniczony umysł, że posługujesz się klawiaturką, to nie świadczy o twoim wysokim stopniu umysłowym. Jestem przekonany, że ten socjal 500+ utkwił ci w gardle- może cię zadusić. To również świadczy o twoim stanie umysłu. Myślisz, że wszyscy będą protestowali przeciwko tym świadczeniom. Jesteś żałosny (to jest najdelikatniejsze określenie). Wolałbym polemizować na wyższym poziomie.
 to jest normalne, że nie będa prostestować przeciw 500+, bo jak dostają za darmo za to, że się pieprzyli i rozmnażali to jak mogą protestować, głupi przygłupie, widac taki sam tępy jesteś jak ci co daliu 500+, do tego stoi mi przy gardle, bo musze zapieprzac na te cholerne bachory, których żeście naklepali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego głosowałem za PiS, chociaż daleko mi od prawicy. Gdy czytam tutaj zawiedzionych tuskolców, to aż mnie radość ogarnia. Im dłużej im przeszkadza 500+, tym bardziej ubywa poparcie dla Płatnych Oszustów i Nowoczesnych kropka Płatnych Oszustów. Oszuści to już dawno pojęli, ale trzódka ich pasożytów o tym widać nie wie. Wedlug ich opinii ten 20latek kradnie, bo 500+ nie starczy na chodzenie do kina. Prawda? No, taka jest ich logika. Chcesz mieć kasy w bród to ino kopulować, by nie użyć języka miłości tuskolców... "pieprzyć się". Złodziej jest złodziejem i zapewne zwolennikiem Tuska i 40 rozbójników. Dlaczego? Bo nie ma dziecka i nie pobiera 500+. Najfajniejsze w 500+ jest to, że do tej pory te ponad 20mld zł rocznie trafiało do złodziei i poza granicę kraju. I wówczas wszystko było cacy. Żal wam jedynaków bez 500+? Mi i większości Polaków nie. Więc plujcie nadal na nas i tych jeszcze niezdecydowanych. Nawet nie wiecie jak to nas cieszy. Z miesiąca na miesiąc spada poparcie dla tuskowobalcerowiczowskich gnębicieli narodu polskiego. A wybory samorządowe tuż tuż. Tym razem oszustwu PSL nikt nie przyklaśnie ;) Program 500+ to majstersztyk makroekonomii. Podejrzewam, że niedługo skopiują go inne kraje rozwijające się. I jeszcze jedno bodziaki stolcowe... Dziecko w rodzinie jest efektem miłości, a nie tak jak wy produktem pieprzenia. Ja może za dwa, trzy lata też sobie pozwolę z żonką na potomka, bo... wówczas będzie mnie na to stać i nie będę musiał okradać kioskarek, by godnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby podręczyć tuskolców, to dodam, że obecnie student może liczyć na min. 800zł stypendium socjalnego. O Boże! Za darmo, za nic, co to za pasożyt?! A biedny leming musi tyrać za 2 tysie?!!! A propos... ktoś widział leminga tyrającego za te psie pieniądze? To cep, ktory bierze minimum 4 tysie i denerwuje, go, że poziom ubóstwa w Polsce maleje. Dlatego tak draźni go 500+ i inne premiujące wydatki panstwa. Otóż ani rodzic, ani student tych pieniędzy za darmo nie otrzymuje. A jak ciołkowi szkoda tych pieniędzy, to niech zacznie studiować. Może nauczy się liczyć. To ile trzeba poświęcić czasu i pieniędzy na naukę, dojazd, podręczniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...