Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kup sobie dworek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Nie stać mnie by mieszkać jak bracia ubodzy kościoła katolickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki zacząć chodzić z czapkami PO Lublinie może uzbieracie POkażną kwotę, żeby tym dworkiem obdzielić na odchodne Łysonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma kasę a nie ma pomysłu to ja mam pomysł na miejscu tego budynku. Na pewno nie kebab ani żarcie żadne. Jest chętny niech się zgłosi, na taką działalność akurat się nadaje tan konkretny punkt z takim budynkiem. Gwarantuje sukces. W Lubelskim woj. nie ma czegoś takiego a w innich krajach na każdym kroku. Mam biznesnplan na końcu języka. Niech dzwoni 729666629. Nie chcę być spólnikiem, mogę zostać kierownikiem mojego własnego pomysłu, projektu którego dam życie. Niema szans żeby nie zadziawało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...