Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kupują, kupują i kupić nie mogą. Żygać mi się chce na te działania włodarzy. Zbieranie kasy, przetargi, zakupy,itd całymi latami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solarisy najlepsze! Polska myśl techniczna najlepsza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nowe trolejbusy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
A gdzie nowe trolejbusy?!
Nowe trolejbusy są już kupione, bodajże w kwietniu maja się pojawić w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z ZTMu kupcie solarisy! Są to najlepsze autobusy jakimi jeździłem po lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z samego tekstu wynika jednoznacznie że żadna z ofert nie spełnia kryteriów ustalonych przez ZTM. Czyli przetarg unieważnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ kłamią i przeginają pałę! Niedawno pisali/mówili,że w maju mają być-teraz już na lipiec przesunęli... Obiecanki-cacanki,a głupiemu radość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od producentów autobusów wymagają gwarancji na:"to,to i tamto"... -a ile dają od siebie? czy dają gwarancję na dobre drogi w Lublinie,po to aby te autobusy mogły być normalnie eksploatowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Autosan nie zaoferował przegubowców? W ofercie przecież mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evil napisał:
A czemu Autosan nie zaoferował przegubowców? W ofercie przecież mają.
Może ich przegubowce nie spełniają wymogów specyfikacji przetargowej, a może uznali że nie byliby w stanie wywiązać się z zamówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od siebie bambosh dają pieniądze i jak na kupującego to w zupełności wystarczy. Co ty dajesz od siebie robiąc zakupy? Dajesz jakieś gwaracje warunków użytkowania zakupionej lodówki, pralki czy samochódu? Jeśli nie to po co robisz z siebie kretyna takimi wpisami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ile dni pojawi się artykuł, że z zakupu nici?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Ależ kłamią i przeginają pałę! Niedawno pisali/mówili,że w maju mają być-teraz już na lipiec przesunęli... Obiecanki-cacanki,a głupiemu radość...
Gdzie pisali? Kto mówił? Baby na targu? Weź się najpierw zorientuj w temacie chłopcze, a najlepiej nie wypowiadaj w ogóle o rzeczach, o których pojęcia nie masz. Od początku był zapis, że pierwsza dostawa do 15 lipca. A ty jak typowy "polaczek" - zna się na wszystkim, wszędzie widzi spisek i musi zawsze narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jooł napisał:
od siebie bambosh dają pieniądze i jak na kupującego to w zupełności wystarczy. Co ty dajesz od siebie robiąc zakupy? Dajesz jakieś gwaracje warunków użytkowania zakupionej lodówki, pralki czy samochódu? Jeśli nie to po co robisz z siebie kretyna takimi wpisami?
To chyba sam z siebie robisz kretyna A nie słyszałeś o czymś takim,że jeśli coś źle użytkujesz w niewłaściwych warunkach,to sprzedawca nie uzna Ci reklamacji na produkt zakupiony przez Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr K napisał:
Gdzie pisali? Kto mówił? Baby na targu? Weź się najpierw zorientuj w temacie chłopcze, a najlepiej nie wypowiadaj w ogóle o rzeczach, o których pojęcia nie masz. Od początku był zapis, że pierwsza dostawa do 15 lipca. A ty jak typowy "polaczek" - zna się na wszystkim, wszędzie widzi spisek i musi zawsze narzekać.
...i tu też przyjacielu źle trafiłeś! Bo tak się składa,że latem tego roku pisałem do MPK i ZTM z zapytaniem o nowe pojazdy. Odpisano mi,że będą jesienią tego roku. No...jesień minęła,a autobusów jakoś nie bardzo widać oprócz tych z AKL. Później tu na forach kilka razy pisano o tym,że autobusy i trolejbusy będą w maju... Teraz w lipcu...? A jeśli chodzi o "baby na targu",to Spokojna Twoja Rozczochrana -tych akurat niezbyt słucham...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr K napisał:
Gdzie pisali? Kto mówił? Baby na targu? Weź się najpierw zorientuj w temacie chłopcze, a najlepiej nie wypowiadaj w ogóle o rzeczach, o których pojęcia nie masz. Od początku był zapis, że pierwsza dostawa do 15 lipca. A ty jak typowy "polaczek" - zna się na wszystkim, wszędzie widzi spisek i musi zawsze narzekać.
Na przykład TU jest napisane o trolejbusach na wiosnę: http://www.infobus.com.pl/text.php?id=35999#maintext Zakontraktowane trolejbusy na ulice Lublina wyjadą wiosną przyszłego roku. Będą pojawiać się partiami, po 5 sztuk - w kwietniu, maju i czerwcu 2011 r. Wszystkie będą niskopodłogowe i pomalowane w tzw. barwy miejskie. Zostaną wyposażone m.in. w monitoring, głosową zapowiedź przystanków, automaty do sprzedaży biletów, okna przesuwne oraz tzw. ciepłe guziki, dzięki którym pasażerowie sami będą mogli otwierać sobie drzwi. MPK Lublin zapłaci za 15 sztuk trolejbusów 23352630 zł brutto. Oprócz tego wiem,że gdzieś jeszcze na lubelskich stronach pisało o autobusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Na przykład TU jest napisane o trolejbusach na wiosnę: http://www.infobus.com.pl/text.php?id=35999#maintext Zakontraktowane trolejbusy na ulice Lublina wyjadą wiosną przyszłego roku. Będą pojawiać się partiami, po 5 sztuk - w kwietniu, maju i czerwcu 2011 r. Wszystkie będą niskopodłogowe i pomalowane w tzw. barwy miejskie. Zostaną wyposażone m.in. w monitoring, głosową zapowiedź przystanków, automaty do sprzedaży biletów, okna przesuwne oraz tzw. ciepłe guziki, dzięki którym pasażerowie sami będą mogli otwierać sobie drzwi. MPK Lublin zapłaci za 15 sztuk trolejbusów 23352630 zł brutto. Oprócz tego wiem,że gdzieś jeszcze na lubelskich stronach pisało o autobusach.
To tylko popisałeś się nieznajomością tematu przyjacielu. W artykule jest mowa o przetargu prowadzonym przez ZTM, a Ty dałeś linka do artykułu o zakupach MPK. Dwie zupełnie nie związane ze sobą sprawy. Prezes MPK dużo gada, a nie koniecznie wypełnia to co mówi, ale to już inna bajka. Tak czy inaczej w przetargu ZTM mowa była o 15 lipca 2011. Pozdrawiam. K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast budować drogi to Óne kupują bo to nie wymaga trudu. Czy warto było głosować na dra nauk ekonomicznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując coś z Nad Wisły podnosisz PNB ZTM zastanów się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr K napisał:
To tylko popisałeś się nieznajomością tematu przyjacielu. W artykule jest mowa o przetargu prowadzonym przez ZTM, a Ty dałeś linka do artykułu o zakupach MPK. Dwie zupełnie nie związane ze sobą sprawy. Prezes MPK dużo gada, a nie koniecznie wypełnia to co mówi, ale to już inna bajka. Tak czy inaczej w przetargu ZTM mowa była o 15 lipca 2011. Pozdrawiam. K.
Ja tylko dałem jeden z wielu linków,ale wiem,że wiele razy o tym pisano na forum i mówiono w Panoramie Lubelskiej. A po drugie: nie interesuje mnie która firma będzie dawać autobusy i trolejbusy...-mnie (jako pasażera) interesuje "aby te autobusy BYŁY" ,a czy to będzie wozić "Kaśka czy Baśka" to najmniej mnie obchodzi. Podobnie jak PKP "rozbiło się" na spółki -ale mnie(jako pasażera) interesuje,aby pociąg był w miarę sprawny i nowoczesny oraz był w miarę punktualny i bilety niedrogie. Natomiast gdy zaczniemy rozmyślać "kto i co daje" to będziemy mieć zanadto ciężką głowę od myślenia... To,że ZTM i MPK to dwie inne spółki-to ich problem i niech się dogadają...a mnie to niezbyt interesuje -natomiast mnie(pasażera) interesuje "czym będziemy jeździć",a nie "od kogo te pojazdy". Powtarzam raz jeszcze: nie dotrzymują obietnic i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...