Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin kupi działki pod nowy dworzec autobusowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 21:06 Powrót do artykułu
i poco? ten stary jest dobry . jak przyjezdzam z Rzeszowa do lublina to mam z was beke bo wygladacie jak prowincjonalne miastecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z kolei mam bekę z takich frustratów jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nikt nie chce rozpoczynać prowokacyjnego tematu :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przyjeżdzaj łosiu jak ci się nie podoba. Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej byłoby po prostu przenieść dworzec autobusowy na Plac Zamkowy?w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupi! Jakby Łysy po sprzedarzy zajezdni MPK na Al. Krasnickich zadeklarował "sprzedajemy to bo chcemy kupic to" to ten artykuł mógłby wydawac się wiarygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ... połączenie dworca autobusowego z kolejowym i jeszcze z komunikacją miejska i indywidualną to szczał w dziesiątkę, ale te korki w centrum miasta!! Mam bardzo mieszane uczucia co do tej inwestycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie za darmo dobra kaska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycie pisowskiego trolla - lubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i poco? ten stary jest dobry . jak przyjezdzam z Rzeszowa do lublina to mam z was beke bo wygladacie jak prowincjonalne miastecko
 Marna prowokacja pisowski trollu,w dodatku analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i poco? ten stary jest dobry . jak przyjezdzam z Rzeszowa do lublina to mam z was beke bo wygladacie jak prowincjonalne miastecko
 Z jakiego Rzeszowa, co ty pitolisz chłopie. Widziałem cie dziś jak cie z nowogrodzkiej przywieźli razem z rozkazami od prezesa co masz bełkotać do końca tygodnia w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nikt nie chce rozpoczynać prowokacyjnego tematu :) :)
  Spokojnie pissowska centrala propagandy i dezinformacji już działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec PKP przy PKS do dobry pomysł, nie raz ktoś z Warszawy pociągiem przyjeżdżał, aby potem przesiąść się do PKS pod zamkiem - może się udać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec Metropolitalny jak najbardziej popieram, tylko nie taki jak na tym zdjęciu na niemiecką modłę tak jak było z placem litewskim, placem Kaczyńskiego i CSK - wszędzie tam dominuje beton, żadnej zieleni, liche drzewka, które nie urosną większe. Nie wiadomo co z al. Racławickimi i Lipową, bo jeśli te ulice mają dostać wytyczone buspasy to będzie totalna szpetota przestrzeni - wszystkie ładne drzewa rosnące przy drodze zostaną wykarczowane by wylać asfalt pod buspasy, to mi się wcale nie podoba, uważam, że będzie zbyt łyso, a to, że po placu litewskim nie mogłyby jeździć te kilka linii autobusowych, które teraz muszą skręcać w Kołłątaja(3,4,7,13,55 i nocne) to tego przeboleć nie mogę. Jak można było tak zabetonować perfidnie cały olbrzymi plac? Absolutnie nie było aż takiej potrzeby by powiększać plac litewski do tak dużych rozmiarów, ale jeśli jest to niech będzie ale obowiązkowo należy z powrotem dopuścić tam autobusy( tylko mpk, taksówki nie). Mówi się o ekologii, też mi coś, deweloperzy karczują co się da by wciskać ludziom bloki i okna widzą okna, zero prywatności, a z drugiej strony odnowione reprezentacyjne miejsca, które wymieniłem powyżej są betonowymi pustyniami, w zimie zimnymi w lecie upalnymi( bo ta betonowa płyta się nagrzewa przecież). Ale to wszystko jest robione specjalnie, bo drzewa śmiecą liśćmi, a trawę trzeba kosić no i co? to zabetonujmy ile się da, to będzie spokój. No ale z czym do ludzi? Tak być nie może. Drzewa dają i cień i oddech, bo filtrują nasz Lublin. Niestety za prezydentury obecnego prezydenta zbyt dużo zostało wycięte roślinności, naprawdę jak tak dalej pójdzie to Lublin będzie łysy jak kolano, zwłaszcza w centrum. Za dużo betonowo-szklanych kloców za mało roślinności, ale taka zachodnia moda cóż poradzić, kasa unijna idzie trzeba wydawać, szkoda, że nie możemy sami tego zaprojektować, jacyś zdolni inżynierowie z Polski, tylko wzorujemy się na krajach zachodnich, czasem za bardzo i to widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, miały być wykupowane także jakieś prywatne działki. Lalalak nie miał tam przypadkiem jakiś gruntów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz zabierając zwycięzcy przetargu działkę na ul. Młyńskiej ca 6 lat temu zobowiązał się do budowy nowoczesnego Dw. PKS. Minęło 6 lat od zaboru nieruchomości i mamy c.d obiecanek cacanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd zunio weźmie pieniążki na te fanaberyje, skoro ostatnio płakał, że nie idzie wyżebrać z UE? Jeszcze bardziej podniesie za śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej sprzedać wszystkie parcele, dworzec niech zbuduje deweloper, a potem miasto weźmie to w najem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i poco? ten stary jest dobry . jak przyjezdzam z Rzeszowa do lublina to mam z was beke bo wygladacie jak prowincjonalne miastecko
 A w jakim celu przyjeżdzasz do Lublina z tej cudownej metropolii? Do pracy, na studia, na zakupy??? :) Czegoś ci w tej cudownej krainie brakuje? :p 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze budować i jeszcze raz budować niech miasto się rozwija, tylko koniecznie wraz z budową nowego dworca zrobić porządek na starym dworcu i wszystkim tym handlarzom podziękować i przesiedlić w inne miejsce miasta specjalnie do tego przeznaczone bo to wstyd dla miasta ten bangladesz który tam jest urządzony płachty, manekiny, stelaże, i wory z ciuchami. To jest centrum przy Zamku miejsce reprezentacyjne a nie "śmietnisko" na takie coś powinno być wyznaczone miejsce na obrzeżach miasta. Do tego koniecznie jeszcze poprawić stan dróg zwłaszcza Racławicka bo idzie zawieszenie zostawić i zrobić porządek na Górkach Czechowskich według pomysłu dewelopera. Brawo Lublin !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...