Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na wiejskiej w Warszawie zróbcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowal i inni - ale wam zrywa czaszkę.... nie mata co robić? Jak latali w 80-tych latach z hasłami precz z komuną (Ruskimi) to Ukraińcy jakoś wam nie pomagali. Co wy macie takie parcie na pomoc Ukraińcom? We własnym kraju porządku nie potraficie zrobić.... ciule. Narażacie naród tym machaniem szabelką a potem my wszyscy cierpimy. Z Lublina sobie kwaterę zrobic chcą. A niech sobie Kowal robi kwaterę, ale we własnym mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chyba głupszego nie są w stanie wymyśleć debile kaczorne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czy Polacy w takiej brygadzie będą musieli przyjąć litewskie nazwiska i wrzeszczeć "sława ukrainu"?   Czas sie chyba wyprowadzć z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kowal! Zakładaj pan mundur i na front! Jeśli ktoś miał wątpliwości czy ten człowiek jest zdrowy psychicznie, to już ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej zróbcie referendum do kogo chce należeć Lubelszczyzna,a potem powołujcie brygadę.Działajcie szybko bo was Rosja uprzedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam że Główna kwatera ,powinna powstać jak sugeruje Kowal w Lublinie -czyto zagraża naszemu miastu  regionowi nie wiem ?,a może by podnisło prestiż Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petycję pisać !!! jak my się za to nie weźmiemy to to nikt tego nie zrobi!!! Niech się wezmą za sprawy krajowe, a nie wojny im w głowie !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy do kompaniji dodać - Słowaków, Czechów, Węgrów oraz Gruzinów i Białorusinów Bendziem walczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś jest nie tak z tym artykułem. Sztab Wielonarodowej polsko-litewsko-ukrainskiej brygady funkcjonuje w Lublinie od połowy 2011roku w kompleksie przy Radziszewskiego. Komuś się coś popierdzieliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura totalna !!!!!!!!!! Nie robi się sojuszu z kimś kto już jest w konflikcie z mocarstwem nuklearnym !    Litwa nie ma lotnictwa zero doświadczenia bojowego ....   Sojusz budować w Węgrami ... jeśli Węgrzy będą za  to Rumunia i mamy silny blok  porównywalnych krajów ! Litwini niech nadal szkalują Polaków nakładają kary za używanie nazw polskich a ukraińcy niech dalej stawiają pomniki ludobójcom z band upa ...nazywają szkoły imieniem bandery   jest już ich wiele  i będzie więcej -- Historia jedynym nauczycielem ! Jakoś Niemcy nie stawiają pomników dla Hitlera  a przecież też chciał dobrze dla Niemców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można do tego dopuścić ! Czy politycy zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie grozi Polsce i naszemu społeczeństwu???? Ktoś tu chyba chce masowych demonstracji w naszym kraju . Po jaką cholerę wtrącacie się do spraw innych krajów narażając nasz kraj na konflikt zbrojny !!!!Nie wybieraliśmy awanturników politycznych ,a ludzi odpowiedzialnych za pokój w naszym kraju ......co za idioci ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można do tego dopuścić ! Czy politycy zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie grozi Polsce i naszemu społeczeństwu???? Ktoś tu chyba chce masowych demonstracji w naszym kraju . Po jaką cholerę wtrącacie się do spraw innych krajów narażając nasz kraj na konflikt zbrojny !!!!Nie wybieraliśmy awanturników politycznych ,a ludzi odpowiedzialnych za pokój w naszym kraju ......co za idioci ....
Dobrze piszesz córko moja  !! dlatego tacy awanturnicy jak tusk i śikorski [ ten oprawca i specjalista od dożynania watah ] muszą odejść i to jak najprędzej,bo ten bękart Stalina nie wie co czyni,zajmie calą Europę a potem wyciągnie paskudne  i brudne łapy po Alaskę [ też u sovietów kiedyś była }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaulisi z potomkami banderowców, mordercyPolaków w jednej brygadzie z ofiarami??? Komuś mózg zgąbczał od nadmaru rusofobii. Podejrzewam żę to celowe działanie przedwyborcze. Ale i Polacy zrozumieją i odpowiednio zagłosują.Trzeba wytępiś styropianowców z polityki i to niezależnie jaką opcję reprezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam że Główna kwatera ,powinna powstać jak sugeruje Kowal w Lublinie -czyto zagraża naszemu miastu  regionowi nie wiem ?,a może by podnisło prestiż Lublina ?
Pan Kowal to pewnie w niemowlęctwie z kołyski wypadł i dlatego głosi takie nidobre dla Polski herezje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...