Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Leżał na sali z nieboszczykiem. W szpitalach brakuje specjalnych pomieszczeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2019 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Przewozić do kaplicy szpitalnej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie o to chodzi nie ma sal pro morte a dezynfekcja łózek jest prowadzona na salach poprzez spryskanie środkiem dezynfekcyjnym, nie ma stacji łózek. Szpitale są przepełnione. Nikomu nie zależy na jakości opieki. Na odpowiedniej ilości pielęgniarek i innego personelu. Odleżyny same się nie pielęgnują ktoś to musi zrobić i tego przypilnować. Przepełnienie oznacza spadek jakości opieki. Niestety w Polsce wszystko na ilość. Jakby się dało to łózka w szpitalach były by piętrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co nieboszczyk może zrobić innemu człowiekowi? przecież nie ugryzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko do kaplicy tam jest luz i dużo miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w 2016 miałem operację. i na mojej sali jednego dnia dwie osoby zeszło Oddział ortopedii PSK4 Ale po operacji człowiek jest tak przemęczony że nawet to mu nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieboszczyk nie wrzeszczy, nie narzeka, nie przeklina, nie agituje za PiS. Zachowuje się kulturalmie, więc o co biega?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja leżałam już 2 razy na sali z odobay która zmarła. W każdym przypadku około 3 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest w wielu szpitalach, ale czy taki nieboszczyk na sali jest dyskonfortem dla pozostałych pacjentów ?.przecież my wszyscy będziemy prędzej czy później nieboszczykami, procedury w takiej sytuacji są zachowane więc o co kaman? owszem możemy udawać że nie ma czegoś takiego jak śmierć i wypierać to ze swojej psychiki, ale czy dzięki temu będziemy żyć wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U dyrektora w gabinecie jest dużo miejsca może tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast inwestować w służbę zdrowia i oświatę pisiory rozdają kasę z naszych podatków na lewo i prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast inwestować w służbę zdrowia i oświatę pisiory rozdają kasę z naszych podatków na lewo i prawo.
gdzie byłeś debilu ze swoim głosem jak przez 9 lat koalicja PO-PSL rzadziła województwem? Jak uzgdrowiono służbę zdrowia? Bierz magnez bo pamięcią kiepsko albo Schetino nieźle ci w główce zamieszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten PSL to jednak fajnie traktuje Polaków - najpierw Kosiniak wdraża program "PRACA DO SMIERCI" - 67+, a później jeszcze takie traktowanie w szpitalu... i weź tu na takich głosuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas mojego pobytu w SPSK4 na oddziale ortopedii i traumatologii zmarłego pacjenta przewieziono do gabinetu zabiegowego (tak są dwa) po 2h z zegarkiem w ręku przyjechali zabrać ciało, wszystko ok, więc po co się czepiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle ten temat gazeta porusza, gdzie mają ludzie umierać, jeśli nawet w szpitalu komuś to przeszkadza, ktoś przed napisaniem czegokolwiek powinien się puknąć gumowym młotkiem w głowę, albo poruszyć taki temat, czy wypada w szpitalu wypróżniać się w obecności innych, puszczać bąki, itp, itd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedalekiej przyszlosci wszyscy pacjenci polski publicznych szpitali beda nieboszczykami; nieboszczyk na sali ma przypominac memento mori, chodzacy po salach ksiadz rowniez przypomina o nieublaganym koncu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieboszczyk też człowiek. Można z nim poleżeć w jednej sali, byle nie tydzień. A tak w ogóle, to zmarłych jest więcej niż żywych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co w tym dziwnego.Tak było jest i będzie..A gdzie mamy to pomieścić jak firmy pogrzebowe nie nadążają z wywózką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze były kostnice w szpitalach...a teraz już nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...