Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: LPEC chciał ciąć na Czubach, ale urzędnicy sprawdzili i mówią "nie"

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 8 października 2020 r. o 09:24 Powrót do artykułu
Sprytna zagrywka. "Ustalić" liczbę drzew do wyharatania 3 razy większą niż potrzeba, a POtem zredukować ją o 1/3 i udawać przyjaciela zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że LPEC należy do Lublina. Zatem to urzędasy postanowiły wyciąć wszystkie te drzewa. Bezmyślne i bez jakiejkolwiek wiedzy urzędasy. Potem inny urzędas z innego pokoju pił kawę i pomyślał, że będzie miał plusa ratuszowy jak wytną mniej. I teraz sobie urzędasy dyskutują między sobą. Wszyscy ci ludzie są zbędni. Te ich całe gadki kosztują nas rok w rok miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że LPEC należy do Lublina. Zatem to urzędasy postanowiły wyciąć wszystkie te drzewa. Bezmyślne i bez jakiejkolwiek wiedzy urzędasy. Potem inny urzędas z innego pokoju pił kawę i pomyślał, że będzie miał plusa ratuszowy jak wytną mniej. I teraz sobie urzędasy dyskutują między sobą. Wszyscy ci ludzie są zbędni. Te ich całe gadki kosztują nas rok w rok miliony.
 LPEC zrobił "podkładkę papierową" pod wycinkę 46 drzew co wcale nie musi oznaczać, że zamierzali wyciąć dokładnie tyle drzew. Wydaje mi się, że póki łopaty nie wbijesz, to się nie dowiesz jak dokładnie przebiegają systemy korzeniowe poszczególnych drzew i które faktycznie trzeba wyciąć a które da się oszczędzić. Tak mi się przynajmniej wydaje, choć przyznaję, że ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...