Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też grałem i nic z tego. Ale zawszę mam nadzieję że wygram i tym zapewnię sobie i rodzinie lepsze życie niż to co jest teraz, nie mówię że jest źle ale chcę żeby było łatwiej. W Polsce przeciętny szary człowiek nie jest w stanie zrobić dużych pieniędzy, albo się wygra albo trzeba robić na lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam że nie na temat, co znaczy napis Guest. Może mi ktoś dogłębnie wyjaśnić. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wygrana z maja? 14,75 mln na Męczenników Majdanka... To chyba troszkę więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest - gość :) wystarczy zajrzeć do słownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam że nie na temat, co znaczy napis Guest. Może mi ktoś dogłębnie wyjaśnić. Z góry dziękuję.
Z angielska "gość". Tak system komputerowy podpisuje osobę, która nie wpisze przy komentarzu swego nicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za zrozumiałe wyjaśnienie GOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrana nr 3 i 4 nie padły w tej samej kolekturze. W galerii handlowej na Zana 19 jest ich dwie. szóstka podła najpierw w kolekturze na poziomie parkingu a kolejna przy wejściu głównym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos jeszcze wierzy w te bredniie ..równie dobrze mogę napisać Zamość, Szczecin, Leszno ma nowego milionera i kto to sprawdzi ? POlecam artykuł lotto to oszustwo........................ gdyby nie było -losowanie odbywało by się w galerii w przeszklonym POmieszczeniu gdzie klienci galerii mogli by oglądać losowanie..POlska to dziki skorumPOwany kraj ..kamieni kupa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...