Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czołem Wielkiej Polsce, Słowiańszczyźnie oraz naszym sojusznikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie „kilka tysięcy” przy Bramie Krakowskiej nie było ich więcej jak 500 - 600 osób razem z pisowską pseudo solidarnością !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem obywatelem, ale chętnie tym dwudziestu oszołomom nazywającymi się obywatelami RP sprał bym te antypolskie pyski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same Seby i Zanety. Kibolski zaśpiew i oczy tęskniące za rozumem. Kto ich tak skrzywdził?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęskni to Twój ojciec za Tobą, ale tylko w nocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że święto które miało upamiętniać bohaterów walczących za Wolna Polskę, nacjonaliści wykorzystują do promowania swojej chorej ideologii i bazarowego patriotyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to tu  boli? Pisałem, że skrzywdzeni ludzie. Trudne dzieciństwo. Eh, życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołgiem łjelkiej polsce, wy dudniowate dudnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy dzień ofiar żołnierzy wyklętych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żołnierze wyklęci" często odwiedzali dom moich dziadków usytuowany na odludziu, przy lesie. To co wyprawiali ...... brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto zawłaszczone przez nacjonalistów. Wstyd i brak szacunku dla ofiar, takich jak pomordowani przez oddział Szarego na Lubelszczyźnie. To nie żadne święto Wyklętych, ale uczczenie bandytów, którzy dokonywali czystek etnicznych, do których podpina się nazwiska prawdziwych bohaterów, jak rotmistrz Pilecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie ból dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być zgody na promowanie nacjonalizmu na polskich ulicach, które spływały krwią z ran od faszystowskich i sowieckich oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować hołotę kibolsą pod nazwą onr i resztę odpadu pisowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto zawłaszczone przez nacjonalistów. Wstyd i brak szacunku dla ofiar, takich jak pomordowani przez oddział Szarego na Lubelszczyźnie. To nie żadne święto Wyklętych, ale uczczenie bandytów, którzy dokonywali czystek etnicznych, do których podpina się nazwiska prawdziwych bohaterów, jak rotmistrz Pilecki.
 Zbrodnia wojenna Szarego, w którego oddziale byli ludzie z Wolynia, mający w głowie obrazy rzezi Polaków dokonanych przez ukraińskich nacjonalistów, nie może przeslonic ofiary tysięcy niezlomnych, których ofiara nie była daremna. Sowieci i ich pocholkowie przekonali się, że komunizm pasuje do Polski jak siodło do krowy. Byli zmiana w sztafecie pokoleń, która doprowadziła do wolnej, dzisiejszej Polski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co złego jest w Polskim nacjonaliźmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że w Polsce legalnie istnieje organizacja która popierała działania Hitlera i się nim fascynowała. Do tego jeszcze publicznie biorą udział w marszach. Nie oceniam działań wyklętych ani sensu takich marszy ale wkurza mnie że organizacje typu ONR czy Młodzież Wszechpolska istnieją legalnie i są głównymi uczestnikami marszy niepodległościowych czy czczących bohaterów. Polska jest dla wszystkich a nie tylko dla nacjonalistów. Większość z nich uważa Niemcy za wroga numer jeden (bo to co zrobili w czasie wojny jest nie do wybaczenia) a gdy spojrzeć na wartości przez nich głoszone to są bardzo podobni do Hitlera. Przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi ale pisz epod wpływem emocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chcę sobie poczytać o ofiarach partyzantów niech sprawdzi zbrodnie Gwardi Ludowej, bracia Bielscy itd. Po wojnie oprócz oddziałów AK, WiN czy NSZ, były zbrojne bandy przeważnie byłych kolaborantów sowieckich, którzy nie dostali się do UB. Więc pewnie ich mylicie z żołnierzami wiernymi Rzeczypospolitej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPAMIETAJMY NAZWISKA UBECKICH OPRAWCÓW: Józef Różański ( Goldberg), Adam Humer, Stefan Michnik (Szechter), Anatol Fejgin, Zygmunt Wizelberg, Salomon Morel, Helena Wolińska ( Fajga Danielak),Józef Światło (Izaak Fleischfarb), Julia Brystygier, Jan Hryckowian, Mieczysław Widaj, Stanisław Supruniuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Lublin i jego władze , krzyczało to pokolenie co ich dziadkowie wychowali się na polepie glinianej na wsi i slamsach lubelskich, wypranie mózgów przez nieudaczników historycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...