Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin miastem galerii handlowych. Metr powierzchni handlowej na mieszkańca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 07:07 Powrót do artykułu
jest i powód do dumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie o takich bzdetach. dlaczego nie napisaliście o pomylonych zwłokach w zakładzie pogrzebowym? Co to za zmowa? Piszcie jeszcze jak WP o bardzo interesujących promocjach w biedronce. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo unia! Jesteśmy tylko rynkiem zbytu. To jest powód do dumy. Z tego handlu utrzymuje się zagranica. Żeby mieć pieniądze trzeba zarabiać w innej dziedzinie, np w przemyśle - tam pensje są wyższe. Neokolonia. Były minister d/s prywatyzacji i poprzednie rządy mogą być dumne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko narzekają nie widzą tego że dzięki tym marketom mamy miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one coś produkują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszyscy tylko narzekają nie widzą tego że  dzięki tym marketom mamy miejsca pracy.----. Pracujesz w markecie?. Jesteś zadowolna/ny-pochwal się ile zarabiasz?. Podatki z tych markietów gdzie płyną?. Podatek płacony w Polsce wraca do mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są maszynki do wyprowadzania pieniędzy z kraju. Niektórzy się cieszą, że tam pracują nie rozumiejąc tego mechanizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie coś o starej "Galerii Centrum" (PEDET). Podobno ktoś to kupił, miał wyburzać i na tym miejscu stawiać nową wielką galerię handlową. Zapał ostygł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie się narzekacze. Przynajmniej jest gdzie z dziećmi pójść w niedzielę, a nie tylko przed telewizorem pi erdzieć w kanape.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozniej się dziwić, że szczyt ambicja w Lublinie to praca a galerii za marne gorszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbiedniejszy region a najwięcej tych Galeryi. Nie kumam. Whats up.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamknijcie się narzekacze. Przynajmniej jest gdzie z dziećmi pójść w niedzielę, a nie tylko przed telewizorem pi erdzieć w kanape.
jeśli to jest szczyt Twoich możliwości to gratuluję .. to już inaczej nie moża spędzać czasu z dziećmi tylko chodzić po galeriach.Nie chcę aby moje miast bylo postrzegane jako jedna wielka galeria handlowa zdecydowanie wyburzyłabym wiekszość nikomu to nie jest potrzebne poza tym ludzie wcale tam nie kupują większość chodzi do taniej odzieży 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak za każdy market dostaje się w łapę to nie dziwne, że zgoda za zgodą na budowę, to samo dotyczy wszystkiego co się tu dzieje. a głupi ludzie głosują na złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - tanio sprzedam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat Krzysztof kredyt zuk prezydent wszystkich deweloperów to za niego i wasilewskiego śpiącego powstało większość galerii !!!!! Ale by żyło siena lepiej nam Po i PSL bo h...j z ta Polska wschodnia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest "sztuka" w wydaniu Lublina! - miasto galerii. Kiedy z wycieczką spod Lublina byłem w Budapeszcie i powiedziałem, że po zwiedzaniu Placu Bohaterów i parku Varosliget, spotykamy się przy galerii (miejscu ekspozycji dzieł sztuki), jedna z uczestniczek była oburzona, że obiecywałem zwiedzanie galerii handlowej, a nie dotrzymałem słowa. Wielu turystów ma głównie takie potrzeby "kultury". Fenomenem "kulturowym" jest, że ludzie nie wytwarzają dóbr materialnych, a mają pieniądze na ich zakup. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wycinajcie więcej drzew napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamknijcie się narzekacze. Przynajmniej jest gdzie z dziećmi pójść w niedzielę, a nie tylko przed telewizorem pi erdzieć w kanape.
jeśli to jest szczyt Twoich możliwości to gratuluję .. to już inaczej nie moża spędzać czasu z dziećmi tylko chodzić po galeriach.Nie chcę aby moje miast bylo postrzegane jako jedna wielka galeria handlowa zdecydowanie wyburzyłabym wiekszość nikomu to nie jest potrzebne poza tym ludzie wcale tam nie kupują większość chodzi do taniej odzieży
Niestety tak to wygląda że w niedziele, szczególnie zimą, idziemy z dziećmi do galerii handlowej.  Jakie mamy alternatywy :   - Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej ?   -  Przegląd Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Szekspira w Języku Angielskim   - Aqua Lublin gdzie za rodzine trzeba zapłacić min 70zł ?  Jestem zbyt tępy na lubelskie wydarzenia kulturalne, natomiast nie stać mnie na dobrodziejstwa najnowszych przybytków architektury Lublina.  Za dużo artysty i za dużo mkw galerii per capita, a za mało PKB.  Stolica kultury ? inspiracji ?  tia ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galeria handlowa to faktycznie "idealne" miejsce na rodzinne niedziele. Z dziećmi to się chodzi na spacer, rower, jeździ na wycieczki za miasto, na zajęcia sportowe, do domów kultury, do teatru, do filharmonii (program "mała filharmonia") a nie uczy, że życie toczy się między jednym sklepem a drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk: to nie ja, to Pruszkowski. Jak to Pruszkowski brał w łapę, to Żuk powinien to wyjaśnić. Ale Żuk i Pruszkowski idą pod rękę, obaj to to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na złodzieju czapka gore - stąd taka aktywność urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...