Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Miasto zgadza się na wycinkę 63 drzew przy Bystrzycy. Wnioskowały Wody Polskie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2019 r. o 21:22 Powrót do artykułu
A co innego może zrobić Betonowy Żuk? To jest człowiek anty przyroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsesja drzewna czas start. Co roku był wycinki, są i będą. Nie ma się co podniecać. Nie udało się z górkami teraz mielenie ucha będzie z drzewami co chwila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski baranku boży o bardzo małym rozumku - doczytaj czyje są wody polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ekspert stwierdza że można wyciąć a wręcz trzeba to na uj się kłócić lepiej czekać niech pierdyknie najlepiej w głowę tego co krzyczał zostawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuczek-betoniarz przyklepuje wszystkie wnioski o wycinkę z radością i z entuzjazmem. Drzewa przyPOminają mu ciężkie dzieciństwo, kiedy w ich cieniu musiał wypasać kozy POd Krasnymstawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie obsesję na punkcie pisania o wycince drzew? Będziecie informować o każdym wyciętym w Lublinie drzewie? Co za chora i nastawiona na tanią sensację gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli są stare to w ich miejsce niech zasadzą nowe. I to wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuczek-betoniarz przyklepuje wszystkie wnioski o wycinkę z radością i z entuzjazmem. Drzewa przyPOminają mu ciężkie dzieciństwo, kiedy w ich cieniu musiał wypasać kozy POd Krasnymstawem.
 Pisowski bękarcie jakbyś doczytał ze zrozumieniem do końca ( o tą umiejętność cie nie posadzam) to byś zauważyl, że ratusz wręcz zakwestionował wycinkę częśći drzew wskazanych przez rządowe wody polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Piły i Siekiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie obsesję na punkcie pisania o wycince drzew? Będziecie informować o każdym wyciętym w Lublinie drzewie? Co za chora i nastawiona na tanią sensację gazeta
 A przy czym trolle mają sobie robić dobrze, jak nie przy takich artykułach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Piły i Siekiery
 Partacze i Siepacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody Polskie = PiS - tu sie konczy ich bycie alternatywa to zuka betoniarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio lubi rzezać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak raz do mega-kominków kolegów zuczka z wypchanymi portfelami, bo wyrzynka przy racławickich uległa oPÓźnieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie pod blokiem wycięto 4 drzewa ale jakoś dziwnym trafem o tym nie napisaliście - pewnie dlatego, że to spółdzielnia mieszkaniowa wycięła a nie urząd miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co innego może zrobić Betonowy Żuk? To jest człowiek anty przyroda.
 Zwłaszcza, kiedy całą winę - przy POmocy swoich siepaczy z agencji pr  (o której "nic nie wie"- może zwalić na pisiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej pisowskie trolle, Nowogrodzka daje wam się jakoś zregenerować po całym dniu hejtowania prezydenta czy musicie dodawać komentarze nawet podczas snu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta żałosna gazetka za wszelką cenę próbuje stworzyć wrażenie, że w Lublinie to tylko drzewa wycinają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...