Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcy nie chcą myjni pod oknami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Może bez przesady.... zostawcie chociaż kawałek terenu zielonego... pamiętam jak kilka lat temu w miejscu gdzie stoi Lidl i dwa bloki dzieciaki jezdziły na sankach.....Litości zostawcie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły kolo pewnie z pisu kolejny Misiewicz cwaniaczek jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w polskiej modzie jest to, że mieszkancy pobliskich blokow wszystko chca oprotestowac. rozumie, gdyby ktos pod nosem mieszkancow chcial budowac spopielarnie zwlok, ale myjnia? komu ona moze przeszkadzac? O jakich srodkach chmicznych dyskutujemy? podejrzewam, ze wiekszy i intensywniejszy zapach jest, kiedy jedna pani z druga myja podloge w domu, albo kibiel lub walna baka anizeli zapach z myjni. eeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zachodzie jest nawet nazwa dla takich zachowań. NIMBY (akronim ang. Not In My Back Yard = "nie na moim podwórku"), w Polsce znane też jako "nie w moim ogródku" - potoczne określenie postawy osób, które wyrażają swój sprzeciw wobec pewnych inwestycji w swoim najbliższym sąsiedztwie, choć nie zaprzeczają, że są one potrzebne w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce korzystać z myjni ale niech będzie pod czyimiś oknami nie moimi, chcę korzystać ze stacji benzynowej ale niech smrodzi komu innemu, chce dojeżdzać dobrą drogą ale niech nie przebiega blisko moich okien tylko sąsiada, chce żeby na rynku było dużo mieszkań do wyboru ale niech te mieszkania nie powstają przy moim bloku, chce mieć blisko sklepy i płacić taniej ale niech mi nie hałasują za oknem przy dostawach.... i tak dalej i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to woda w myjni śmierdzi, ja twierdzę że pachnie jak się umyje i nawoskuje samochód, oczywiście jak jest dobra chemia to aż miło wsiąść, lepiej pachnie niż u niejednego z domu jak otworzy drzwi na klatkę, szczególnie po nocy, mam taką sąsiadkę że idzie eis porzygać, a niby dama!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno Pałka przypomnę, że jak się Pani wprowadzała to nikt nie chciał, żeby Pani blok tam powstał i zabrał dzieciom górkę do zjeżdżania w zimie, tereny zielone ludziom z pobliskich bloków, oraz żeby Pani i inni mieszkańcy Pani bloku nie zaglądali ludziom z pobliskich bloków w okna. Więc teraz nawet niech się Pani nie wypowiada bo nie ma Pani żadnego prawa do tego!!!!!!!!!!!!!! Skoro powstał Pani blok to tak samo myjnia może powstać i ma Pani gów...o do powiedzenia!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej, żeby tam były ławki, albo boisko jakieś. Mało myjni w okolicy? Jedna jest niedaleko koło lidla na Tysiąclecia, inne na Bursakach. Bez przesady. Wszystko by zabudowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Pałka-stara rura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał aby tam była myjnia! Wolę to niż kolejną łączkę dla srających piesków albo górkę dla łobuzerii. Przynajmniej by pachniało przyjemnym detergentem i miałbym gdzie myć mojego SUWa, który ciągle się brudzi z powodu parkowania na placu budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśniam żart - pisałem ironicznie. To dobrze, że mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce. Lepiej zapobiegać niż później płakać że ktoś coś zrobił bez naszej wiedzy. Trzeba kontrolować i pilnować bo nikt tego za nas nie zrobi. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myjnia to głupota, najlepiej jeszcze wybudować stację benzynową i serwis wulkanizacyjny. Ludzie trzeba troche zieleni chociazby do kopania w piłkę a i na sankach tez da sie zjechac. Uzytkowniuku nizarejstrowany wstyd jest obrażac innych rozmówców pisząc ''Anna Pałka- stara rura" Po pierwsze widziałes tę Panią że ją tak oceniac a po drugie kązdy ma wolne słowo do wypowiedzenia się. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to najbardziej śmieszą ludzie którzy domagają się "trochę zieleni" kiedy pod bokiem po drugiej stronie Lwowskiej mają wąwóz i boisko. Typowe rozhisteryzowane NIMB-y które przy każdej nowej inwestycji roztaczają obraz katastrofy ekologicznej, śmierci i zniszczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie niech wydrą trawę a wyłożą kostką. Mieszkańcy maja prawo do wyrażania swojego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie bedzie kosciol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościól niedaleko jest propnuje synagogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni co myślą, że kupując mieszkanie w mieście mają w cenie widok z okna. Mało jej zieleni? Przecież wąwóz ma po drugiej stronie ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Wszystko najlepiej zabetonować, powycinać drzewa, ponastawiać, myjni, biedronek. W całej Europie jest dążenie do ochrony zieleni, są piękne akcje sadzenia drzew i kwiatów, architektura zieleni jest bardzo ważna. U nas ciągle nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...