Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2018 r. o 19:06 Powrót do artykułu
To niech siedzą w swoich slumsach i na ulice miasta nie wyjeżdżają bo mi przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe cebulowe zachowanie,przecież to nie będzie na stałe.Chciałoby się wszystko tylko z daleka ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja racje, sa biedni, Żuk nic dla nich nie zrobił, najchętniej by ich wysidlil i sprzedał deweloperom. Popieram ich bo ciężko pracowali na swoje domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma wpływu na to że ciężarówki jeżdżą tam gdzie nie powinny? To ja wsiąde w samochód i pojade nad zalew ścieżką rowerową. wirtualny kraj kom pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...nie chcą objazdu przez ich ulice..." Czyżby te ulice na własność wykupili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci co od początku remontu stoją w korkach żeby przejechać przez Krochmalną czy Diamentową to też mają protest zorganizować? Dla nas to też jest uciążliwe i to już dosyć długo . Może jakoś państwo z Batenonwej i okolic dadzą radę wytrzymać i wszystkim będzie lepiej jak się cały remont skończy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć te ulice na stałe i niech z buta dra do domów Nie chcą tamtędy drogi to nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszyscy zaczną na nich trąbić, to im się szybko tego blokowania odechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po remoncie może reszta mieszkańców miasta zrobi im blokadę i będzie przechodzić przez ulice aby nie mogli wyjechać? Teraz wszystko źle ale później do jazdy po wyremontowanym odcinku będą chętni. Niech sobie wykupią ulicę i wtedy mogą robić na niej co chcą nawet srać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech siedzą w swoich slumsach i na ulice miasta nie wyjeżdżają bo mi przeszkadzają
  nie wiem synku kim jesteś ale twój wpis określa twój poziom intelifencji  ,żal mi takich idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica nie jest ich tylko nas wszystkich więc mandacik poproszę dla tych co będą ruch blokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za sk...syny. A po zasiłki pierwsi łapy wyciągają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, ojczulku zamilcz i przestań wszystkich pouczać, tym bardziej że nie masz prawa do tej ulicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja położę się krzyżem, żeby mi pod okna nie przenieśli dworca autobusowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam się ledwo osobówki mijaja a ciężarówki? przecież wieksze samochody maja objazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przez betonową jeździły autobusy (tę drugą część wprawdzie,ale szerokość ta sama). Do wrotkowskiej jeździło się przez właśnie betonową i zamknięty obecnie przejazd. To im jakoś nie przeszkadzało? To były lata 40/50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze robią bo miasto powinno najpierw zrobić drogę za cukrownią i tamtędy puścić samochody a później zamykać Krochmalną przy Orlenie. Ale u nas wszystko się rozpieprza na raz. Dwa wiadukty: Krochmalna i Janowska oraz inne 150 miejsc rozkopanych łącznie z ostatnimi Zygmuntowskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam się ledwo osobówki mijaja a ciężarówki? przecież wieksze samochody maja objazd
 To jak widzą mogą zgłaszać policji że ciężarówki jeżdzą, robić zdjęcia zglaszać ale trzeba się zaangazować. Jeden drugi piąty zapłaci mandat to moze pojedzie objazdem zalecanym dla cięzarówek. Telefon w łapę i działać tzn zgłaszać a nie narzekać i oczekiwać ze policja i SM bedą wszędzie. To niemozliwe trzeba im pomóc tzn zgłosić a wtedy muszą zając się konkretną sprawą najlepiej dołączyć zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten głos to mieszkańców czy Proboszcza....i kółka różańcowego ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIALANIE W IMIE WSPOLNEGO DOBRA NIE JEST MOCA STRONA TEGO NARODU ,ZAWSZE ZNAJDZIE SIE PROTESTUJACA CUBLA . MOZE BY TEN SLASIK PLOTEM ODGRODZIC .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...