Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że nie wiedziałam to bym przyszła. Faktycznie schowali się po referendum i pewnie liczą na przycichnięcie sprawy. Referendum za pół bańki. Co tam stać nas. W ogóle to do dziś robi mi się niedobrze na myśl o tych reklamach. Zamiast hal (sportowych !!!!!) bloki. Ale to było żenujące. Prywatne referendum za publiczne pieniadzę a teraz zonk. Nich żuk oddaje kasę na walkę ze smogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ważne . Najdroższa ankieta w historii miasta . Niech Żuk tu nie ściemnia. Jakby chciał aby było ważne to by rozpisał je w dzielnicach ościennych i w śródmieściu. Tam było ponad 40 %. Brawo za przypomnienie. Tak trzymać. Dobrze że mamy w mieście deweloperów takie coś jak Towarzystwo dla natury i człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
 A deweloperzy i ratusz ile płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS " Czasami sobie myślę że to prowokacja antyżukowych sił. Ten spam widze po raz n-ty od miesięcy. Czy to jest jakiś upośledzony zatrudniony przez agencję (zakład pracy chronionej z kasą z PFREONU?) wynajętej przez Platformę Deweloperską? Poziom umysłowy wręcz niedowierzanie niski , a co do trolli to prosze bardzo: Jak poinformowała "Rzeczpospolita" - podczas spotkania klubu PO w Jachrance Ewa Kopacz pochwaliła się, że partia zatrudniła 50 płatnych trolli internetowych, a docelowo zatrudni 100. Tymczasem szefowa PO - po pierwsze - zatrudniła hejterów, czyli osoby, których głównym zadaniem nie jest promowanie osiągnięć lub propozycji programowych partii, ale złośliwe i kompletnie niemerytoryczne wcinanie się we wszelkie możliwe dyskusje oraz umieszczanie komentarzy w rodzaju "Duda was wyduda". Po drugie - Ewa Kopacz pochwaliła się tym podczas spotkania klubu parlamentarnego PO, a informacja natychmiast przeciekła do mediów. Po trzecie - wszystko wskazuje na to, że trolle zatrudniono za publiczne pieniądze." se.pl/wiadomosci/polityka/opienie-super-expressu-patne-trolle-platformy-aa-rKQd-JcTD-Vea3.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno w to uwierzyć, ale rzeczywiście jakaś szarańcza z ratusza albo od dewelopera spadła z rana na to forum... Z plus 8 jeszcze godzinę temu, zrobiło się minus 18... jakie to żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górki to obecnie jeden wielki syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalizacja pod zabudowę idealna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co ich boli??? Że temat górek nikogo nie interesuje poza grupką eko-czubków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trollerka tylko prowokuje, że idealne pod budowa ale jescze bardzie idealnne pod prawdziwy park bez 8000 samochodów i kilkunastu tys ludzi. No i nie ekolodzy a mieszkańcy sie wypowiedzieli wy dewellotrerroryści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dramat ci ludzie niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych pseudo obrońców należy pogonić. Panoszą się jakby te Górki Czechowskie były ich własnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę park zamiast chaszczy i śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won dewelotrolle partacze z forum . Juz zescie wciskali swoj "park" blokow. Z jakim efetem bylo widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o lubelskich deweloperach: dziennikwschodni.pl/lublin/deweloperzy-sie-spieraja-a-my-nie-mozemy-odebrac-mieszkan-lokatorzy-czekaja-juz-ponad-roku,n,1000244496.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiecie Wy wszyscy mądrzy, którzy chcecie zabudować kolejny teren zielony i wycinać drzewa, kiedy za parę lat w Lublinie zabraknie wody, tak jak to się dzieje dzisiaj w Skierniewicach (tak, to się dzieje naprawdę, nie ma tam wody!) a temperatury będą dochodziły do 50 stopni ! Przeniesiecie się na Antarktydę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin łysieje jak glaca rozwijacza betoniarza ( betonus vulgaris) w tamtym tygodniu podliczyli ze miasto stracilo ponad 3200 drzew. Maskakra piłorękiego. Nikt nie miał odwagi nawet odniesc sie oswadczeniem do wyniku referendum . Miernoty i lokaje i oby tylko. Lunblin obywatelski nie deweloperski. Aa podobno nie wolno budwoac powyżej wieży trynitarskiej. To jak sie ma to monstrum co rosnie na raclawickich. Wyjątek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część powierzchni Górek Czechowskich była własnością prywatną tylko jak rządzili mośki z kacapami to zabrali te włościa prawowitym właścicielom. Cała Ul. Drobna to było skupisko domków jednorodzinnych . Było i POszło w nasi świat. A w centrum lublina jest masa nasich kamienic i co. Coś mośki nie chcą zwrotu? Rzecz dziwna a ciekawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuś nasi dostał od mieszkańców Czechowa fangę w nos. i..... szuka dziury w całym. A brać z sekty Pancernej Brzozy może jak u Hemmingwaya w dziele : " Stary człowiek i morze". POkraczna Klaka teraz może PObiadolić. i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom jak zwykle tyłków nie chciało sie ruszyć, w sondażach jak dobrze pamiętam jak ktoś przyszedł do domu i zapytał ;czy chcesz budowy parku w zamian za zabudowę? To kazdy był na "TAK" , ale jak już trzeba było wyjść z domu i zagłosować to nikt nie poszedł, bo tych kilka % w referendum to tak jakby NIKT nie głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była szans na park za złotówkę, chyba propozycja jest nadal na stole skoro tak mało mieszkańców wzieło udział w referendum, teraz rada niech podejmie ten pomysł i zagłosuje za budową parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...