Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo i szacun dla chłopaków z CBŚP . Chociaż teraz to chyba nazywa się CBŚ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie motocykliści to Bandyci. Motocykliści to ludzie z pasją którzy podróżują, zwiedzają, a każdą zarobioną złotówke przeznaczają na swoje podróże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno w sprawę zamieszanych jest też 3 wędkarzy i 2 filatelistów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie rowerzyści (np. ci z lubelskiego Porozumienia Rowerowego). Hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na broń gazową chyba nie jest wymagane pozwolenie więc nie ma co robić sensacji z tej broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo panie Mario !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe! To musieli być rowerzyści lub wegetarianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare chłopy po 30stce (jeden 40l.) mogliby mieć córki w tym wieku. Wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mowa o kilku kobietach to ja się pytam gdzie reszta Gdzie właściciele tych burdeli co kupowali je ? To to już jest legalne . To chyba nie czasy na handel żywym towarem małolaty same się sprzedają a jak się mamusia dowie to walą że ich zmuszali ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak zaznaczają śledczy, sprawa jest rozwojowa. Do tej pory najpoważniejsze zarzuty usłyszało trzech podejrzanych. To 36-letni Karol Sz. z Piły, zajmujący się robieniem tatuaży ". Pytam się od kiedy robienie tatuaży jest nielegalne hę??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak zaznaczają śledczy, sprawa jest rozwojowa. Do tej pory najpoważniejsze zarzuty usłyszało trzech podejrzanych. To 36-letni Karol Sz. z Piły, zajmujący się robieniem tatuaży ". Pytam się od kiedy robienie tatuaży jest nielegalne hę??!!!
wcale nie napisano, że o to jest oskarżany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zgarnięty to 100%-towy śmieć społeczny, czyli jeden ze sprawców, to po dogłębnych przesłuchaniach z download-em danych z mózgownicy śmiecia powinno się sprzątnąć i komercyjnie spieniężyć, czyli zająć jego rodzinne mienie i konta bankowe, a truchło sprzedać do preparatorni wydmuszek wystawowych w Guben.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu strasznie szyje....jest sprawa to i winnych trzeba znaleźć.Pierwszy ma zarzut za to że jest tatuatorem,drugi za to że jest elektrykiem a trzeci za to że był fryzjerem.Gang Olsena....gdzie właściciele agencji????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepic takie gnidy !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty rolnik za plug blo sie zlapac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! Zajmijcie sie powazniejszymi sprawami w Polsce jak np uchodzcy, a nie robicie z ludzi bandytow .Polski system prawny tak dziala-wiem przerabialem podobny temat i czasu ucieklo i tylko nieliczni znaja prawde ktora z perspektywy czasu wydaje sie smieszna,tak panie Kaczynski -statystki sie musialy zgadzac co? mam nadzieje ze niedlugo dolaczysz do brata. A teraz inny minister chce sie wykazac i wysyla swoje psy na lowy i co??? a zrobmy se w Polsce oblawke na gangsterow- co z tego ze ich w polsce nie ma? zaraz znajdziemy!!! No i afera gotowa . Ludzie jedna wielka zenada... Nikogo nie bronie , nie popieram nie moja sprawa ja swoje mam za soba. zaloze sie ze ta 19- tka rozprula sie w wieku 12 lat wiec co z takiej rozpustnicy wyroslo??? tak drogie panie popatrzcie w lustro a odpowiedz znajdziecie Jak na wstepie  rozwiazcie problem z uchodzcami a nie "gangsterami' bo bedziecie w przyszlosci gorzko plakac a byc moze taki "gangster" wam sie przyda . pozdrowienia dla rozgarnietych. w-p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! Zajmijcie sie powazniejszymi sprawami w Polsce jak np uchodzcy, a nie robicie z ludzi bandytow .Polski system prawny tak dziala-wiem przerabialem podobny temat i czasu ucieklo i tylko nieliczni znaja prawde ktora z perspektywy czasu wydaje sie smieszna,tak panie Kaczynski -statystki sie musialy zgadzac co? mam nadzieje ze niedlugo dolaczysz do brata. A teraz inny minister chce sie wykazac i wysyla swoje psy na lowy i co??? a zrobmy se w Polsce oblawke na gangsterow- co z tego ze ich w polsce nie ma? zaraz znajdziemy!!! No i afera gotowa . Ludzie jedna wielka zenada... Nikogo nie bronie , nie popieram nie moja sprawa ja swoje mam za soba. zaloze sie ze ta 19- tka rozprula sie w wieku 12 lat wiec co z takiej rozpustnicy wyroslo??? tak drogie panie popatrzcie w lustro a odpowiedz znajdziecie Jak na wstepie  rozwiazcie problem z uchodzcami a nie "gangsterami' bo bedziecie w przyszlosci gorzko plakac a byc moze taki "gangster" wam sie przyda . pozdrowienia dla rozgarnietych. w-p.
Analfabeto a dlaczego nic nie piszesz o papieżu? Co ma z tym wspólnego p. Kaczyński?? Idiota jesteś i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...