Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli chodzi o wyjazd z ulicy Żywnego na ulicę Elsnera to stanowczo nie. Światła w tamtym miejscu to byłaby lekka przesada. Ja zawsze spokojnie stamtąd wyjeżdżam. Co więcej można wyjechać drugą stroną osiedla, jeśli ktoś "mameja" nie potrafi stamtąd wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, czy rozumiesz co czytasz? Wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz na skrzyżowanie na zdjęciu i napisz gdzie widzisz ul. Elsnera? Czytaj ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nowobudowanym osiedlu będzie ok.800 mieszkań w których zamieszka ok.2500 osób. Przybędzie ok.1000 samochodów. Ponadto zdecydowanie zwiększył się ruch  na ul. Koncertowej w związku z otwarciem dojazdu do obwodnicy , budową osiedla domków jednorodzinnych na Halickiego i okolicach. Przez ul. Żywnego dojeżdża się do szkoły , ośrodka sportowego i dwóch przedszkoli. Ulica zostanie zakorkowana z obu stron od Koncertowej i z uwagi na brak prawoskrętu od strony Elsnera. Działania ,,specjalistów" od dróg w mieście są oderwane od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie bardzo rozumiem ... wyjeżdżam z tej drogi codziennie i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło mieć z tym problem. Ponadto, wyjeżdżający z nowego osiedla raczej będą skręcali w prawo w stronę ronda przy Lidlu ... a to nie powinno mieć wpływu na wyjazd z Żywnego ... kilkaset metrów niżej jest skrzyżowanie Braci Wieniawskich z Solarza i tam jakoś problemów nie ma. Ludzie, nauczcie się jeździć, nie wyszukujcie problemów tam gdzie ich nie ma. Gosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...