Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Na stadion zawiezie nas darmowy autobus

Utworzony przez j, 17 września 2014 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Pewnie bedzie obłożenie jak na otwarcie lotniska, ja całe szczęście mam  blisko, więc piechotka pójdę, ale pamiętam co wtedy sie dziąło...tłumy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja skorzystam chętnie z mpk...darmowe:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na powrót mpk się przyda, pewnie imprezka potrwa do późnych godzin nocnych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo!!! Mieszkańcy Lublina ufundują przejazd chcącym odwiedzić stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe czy beda równiez autobusy na koncert otwarcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo!!! Mieszkańcy Lublina ufundują przejazd chcącym odwiedzić stadion.
A co  w tym złego, że na otwarcie autobus będzie jeździł, ja akurat nie skorzystam pojadę autem, ale nie kazdy ma auto przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to akurat autobus na konkretnej trasie bedzie jeździł, więc kto bedzie chciał to podjedzie, czy tez osoby starsze, pomysł dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze, ze bedzie możliwośc podjechania na stadion, chętnych do jazdy mpk na bank nie zabraknie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie nastawilem,ze w przyszły weekend otwarcie stadionu a tu już w niedzielę bedzie można wejść i stadion obejrzeć ...nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjeciach stadion wygląda imponująco, oczywiście z rodziną w niedzilę pójde obejrzec nowinki naszej techniki, ale przede wszystkim zobaczyć stadion na żywo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My na mecze czekamy, obejrzeć Lisowską też sie pójdzie, niezła z Niej laska,ale mecz to mecz!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł miejskiej komunikacji, akurat trasa wyznaczona aby dojechać do centrum, czy tez zabrać się na stadion. Ja z dzieciakami sie wybieram dla nich to frajda będzie i nowy stadion i do tego ciekawostki ze świata nauki, więc rozrywka i nauka w jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pikniku będzie też fotobudka, zrobimy sobie pamiątkowe fotki z dzieciakami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...