Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nazwą skwerek? Kolejne podejście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 17:30 Powrót do artykułu
OAZA to najbardziej trafiona nazwa. Dopóki teren wokół tego placu będzie taki jaki jest to nazwa ta jest jak diament w śmieciach. Mam nadzieję że "miasto" doszlusuje kiedyś z otoczeniem do tego standardu jaki jest teraz na placu. A swoją drogą widać do czego nam są potrzebne partie i to w samorządach, ano do bycia"hamulcowym" rozwoju miasta, gminy, wsi, tzn. całej Polski.Wstyd panie i panowie radni, po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego miejscom w LU nie daje się za patronów ludzi sukcesu, osiągnięć, inżynierów, lekarzy, naukowców, wynalazców, sportowców, artystów, nauczycieli, społeczników, budowniczych, pisarzy, śpiewaków etc? Dlaczego każde nowe miejsce dostaje za patrona kogoś zamordowanego, wiezionego, zesłanego? Szacunek dla męczeństwa, ale nie zamieniajmy ulic i placów w sanktuaria ku czci pomordowanych. Miasto ma służyć ŻYWYM a nie MARTWYM! Miasto to NIE CMENTARZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin... godziny debat na temat nazewnictwa mostów, skwerów, ulic. Oby tak dalej to za paręnaście lat będziemy mieć populację Radomia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton i 2 drzewa , coś pięknego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"beton i 2 drzewa , coś pięknego co prawda w komentarzach zielona paranoja na temat betonowania, ale faktycznie, tutaj nie sposób się nie zgodzić. Na litewskim Skwer zamiast Placu, a tutaj jak widać odwrotnie... mniasto ynspirancji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oaza bardzo trafna nazwa ale jeszcze na tym skwerku brakuje mi fontanny bardzo ładnie by się komponowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze więcej zieleni i rabaty z kwiatami i będzie bardzo przyjemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...