Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie żyje 16-latek znaleziony na ulicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 14:32 Powrót do artykułu
rozumiem jak ja byłem nasto latkiem,nie było tv internetu i nie rospowszechniano tak informacii o tym co jest złe a co dobre ale dziś tyle sie o tym mówi to wraz głupawa młodzierz musi sprubować a potem płącz rodziny lamęt i szukanie winnych dookoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem jak ja byłem nasto latkiem,nie było tv internetu i nie rospowszechniano tak informacii o tym co jest złe a co dobre ale dziś tyle sie o tym mówi to wraz głupawa młodzierz musi sprubować a potem płącz rodziny lamęt i szukanie winnych dookoła
 Każdego ciągnie do próbowania tego czego nie wolno (jednych bardziej drugich mniej) więc nie pierdziel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kokaina i heroina to witaminy przy tych dopalaczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem jak ja byłem nasto latkiem,nie było tv internetu i nie rospowszechniano tak informacii o tym co jest złe a co dobre ale dziś tyle sie o tym mówi to wraz głupawa młodzierz musi sprubować a potem płącz rodziny lamęt i szukanie winnych dookoła
  a ortografia w szkole była? Młodzież zawsze była głupawa, takie jej prawo, taka natura. Ale młodzież posiada przecież rodziców, ktorzy powinni mieć jakieś pojęcie, w jaki sposob i z kim latorośl spędza czas, na co wydaje kieszonkowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce tak skończyć, to pewnie nie ma na to siły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dużo się o tym mówi i pisze, a ich wraz ciągnie na odloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna, tyle sie mowi ze tyle ludzi umarlo od tego g... trzeba byc idiotą by zażywać cos co moze cie zabic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Jak ja byłem nastolatkiem nie było smartfonów i Internetu ale też nie było dopalaczy. Była tylko trawa o której milicja nawet nie miała pojęcia to wina państwa że po zabraniała takich rzeczy które są łagodne dla organizmu a jakieś oszołomy zarabiają pieniądze na wytwarzaniu jakiegoś szajsu zniewiadomego pochodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydziały prewencji, walki z narkotykami, tysiące psychologów, pedagogów zgarniają kupę kasy z budżetu i mamy... 16 latka zbieranego z chodnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety młodzi to teraz takie cioty i bezmozgie yeti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest zasada synu uważaj jak robisz albo rób jak uważasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego ćpuna mniej. Społeczeństwo się oczyszcza i bezpieczniej dla otoczenia bo nie jeden ćpaluch za kase na działke gotów wepchać nóż między żebra albo poderżnąć gardło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś zadał sobie pytanie dlaczego ćpał .hh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxx ty smieciu nikt sie nie pochyli nad twoim grobem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taką krytyka na tego chłopaka a co jeśli chciał właśnie tylko to zioło a dostał syf moczony w gównie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam siebie zniszczył. Świadomie wiedział że to co bierze to jedno wielkie gówno zamiast szukać pomocy wolał w tym głównie zostać ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taką krytyka na tego chłopaka a co jeśli chciał właśnie tylko to zioło a dostał syf moczony w gównie ?
 Inni nauczą się, że lepiej nie próbować nawet zioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto pisze o drugim człowieku ze jest śmieciem sam jest nic nie wart nikt nikomu zycia nie dawał ..zeby wten sposób mowic o drugim..a przede wsxystkim to gówno warte jest państwo kiedys tego syfu nie było..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie mordy frajerzy, chodziłem z tym ziomkiem do gimnazjum (2015-2018) poznałem go w tym czasie prawie na wylot i wiem że był niesamowicie inteligentny. To co spowodowało jego tragiczny koniec były serie nieszczęśliwych wydarzeń na które on sam nie miał wpływu i bardzo źle na niego wpłyneły, przez co w 2 połroczu 2 klasy gim przestal chodzic do szkoly by przyjść na koniec-zdać i w 3 klasie gim przestać prawie calkowicie chodzic do szkoły i zacząć brać niesamowicie po***one dragi. Jak z nim ostatnio rozmawiałem w ferie to mi mówił ze przestał brać i ma całkiem dobrze płatną i stabilną prace. Jest to nic innego jak uzależnienie spowodowane tragicznymi wydarzeniami z Jego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowników ortograficznych też nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...