Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Noc konfesjonałów, czyli na spowiedź w nocy

Utworzony przez uwawiony Karol..., 14 kwietnia 2014 r. o 14:05 Powrót do artykułu
...hm...to szczegolnie istotna informacja dla tej czesci naszego spoleczenstwa, ktora korzysta z "dobrodziejstwa" opowiadania katabasom o swoich grzeszkach. Przeciez niepismienna biedota raczej z Internetu nie korzysta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...hm...to szczegolnie istotna informacja dla tej czesci naszego spoleczenstwa, ktora korzysta z "dobrodziejstwa" opowiadania katabasom o swoich grzeszkach. Przeciez niepismienna biedota raczej z Internetu nie korzysta....
Ludu mój ja nie rozumiem skad tacy ludzie ja ty  sie biorą? Nawet tak prosta informacja na dw jest okazja do przelania jadu,czy wy naprawde tym sie karmicie? ja po prostu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to mogą tam sobie siedzieć i całą wieczność . Lepiej by zrobili dla ludzi nie wychodząc z tych drewnianych pudełek na zewnątrz . Swoją drogą to mogli by zaspakajać swoją chorobliwą ciekawość w inny sposób .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w innych krajach jest spowiedź ogólna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w innych krajach jest spowiedź ogólna
do katechizmu tępaku.coś ci dzwoni ale nie wiesz gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do katechizmu tępaku.coś ci dzwoni ale nie wiesz gdzie
Ja też popieram spowiedz do katechizmu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...