Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nocne poszukiwania 19-latka. Udało się go uratować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2019 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Jeśli ktoś informuje rodzinę znajomych o próbie odebrania sobie życia na pewno tęgo nie dokona poprostu chce zwrócić na siebie uwagę. Należy wprowadzić pokrycie kosztów akcji poszukiwawczych Skończą się głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicy też trzeba uważać co się mówi. Jeśli idąc z koleżanką Krakowskim Przedmieściem w lakonicznej rozmowie powie się Ją się zabiję. Znajdzie się tępa dzida która powiadomi służby. I tu można mieć problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogli normalnie pójść za nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto zabuli za akcje?podatnicy czy ten wariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie skończyło się 500 plus na używki i jak tu dalej żyć. No właśnie, także jedźcie do bossa pisowskiego, rudej i broszki i niech was utrzymują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie psychicznie nie wytrzymują, żyją w beznadziei, lękach, nałogach bo nie znają TEGO który jest MIŁOŚCIĄ, daje pokój ducha, wieczne obietnice, zabiera samotność, beznadzieję itd _________ google : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego opiekunowie nie przekazali mu ufności Bogu i wiary w jego opiekę. Co nie wyklucza sensu nauki i pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze są tu gnidy, które uważają, że za 500zł/mc można utrzymać dziecko? Co za chore osobniki wydało nasze społeczeństwo? Wystarczyło 2 dekady balcerowiczowskiego wyzysku, bo inaczej tego sztucznego ustroju nie da się określić. Chłopie najpierw nakarm, ubierz, zapewnij opiekę dziecku, a potem pisz bzdury. Skoro bierzesz używki, to zdychaj w ciszy i spokoju. W III RP faktycznie było tak, że rodziców karano za posiadanie dzieci. Dlatego wyemigrowałem do cywilizowanych krajów Zachodu. Gdzie wsparcie na wychowanie dzieci jest nieporównywalnie wyższa. I co najlepsze, każdego trutnia takiego jak ty, wdeptanoby w ziemię ku uciesze całego społeczenstwa. Niestety Polska nawet za rządow PiSu to dziki kraj, gdzie padlina i gnojowa społeczna może mówić i pisać wszystko. Spróbuj w Niemczech nazwać policjanta niestosownie (kara 3000€), pokazać środkowego palca komukolwiek (1500€), o używaniu wulgaryzmów znajdź sobie sam. Cieszy mnie, że wreszcie obecna III RP dołączyła do cywilizowanej Europy. Brakuje jeszcze obowiązek oddzielnego pokoju dla dziecka. Jeżeli rodziców nie stać na najem, dopłaca gmina. Obowiązek organizowania sportowych imprez z zagwarantowaniem wyposażenia... oczywiście przez gminy (czyt. (w Polsce) samorządy). Najfajniejsze jest gwarancja praktyki... PŁATNEJ praktyki w zakladach pracy w wieku 16 lat (2 dni pracy, 3 dni nauki). Jak widać prezes Kaczyński idzie w dobrym kierunku. Ale to jedynie początek drogi. A teraz proszę napisać, ile wg. was kosztuje dziecko. Ci ktorzy podadza dumpingową kwotę od razu zatrudniam do tego dorzucę zakwaterowanie i wyżywienie. Chetnie zatrudnię "białego Murzyna" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstawaj. Zesr...eś się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś zapowiedziałem rodzinie że się ożenię, odwiedziłem wszystkich wujków, ciotki, dziadków z tą wiadomością. Niestety nikt mnie wtedy nie uratował i dziś niby żyję a tak jak bym nie żył. Jak widać czasem rodzina nie jest zbyt pomocna pomimo tego że wie o zbliżającej się tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory zrozpaczony samotny człowiek woła o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje dziecko w Polsce pytasz? Wystarczy wy nie Roby i dziecioroby że na PiS zagłosujecie i po co wam praca.co już szukacie w Niemczech socjalu i darmowego życia? Najpierw się polskiego poprawnie nauczcie na tej ścianie wschodniej.podpisal gość z Piły.dup..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze są tu gnidy, które uważają, że za 500zł/mc można utrzymać dziecko? Co za chore osobniki wydało nasze społeczeństwo? Wystarczyło 2 dekady balcerowiczowskiego wyzysku, bo inaczej tego sztucznego ustroju  nie da się określić. Chłopie najpierw nakarm, ubierz, zapewnij opiekę dziecku, a potem pisz bzdury. Skoro bierzesz używki, to zdychaj w ciszy i spokoju. W III RP faktycznie było tak, że rodziców karano za posiadanie dzieci. Dlatego wyemigrowałem do cywilizowanych krajów Zachodu. Gdzie wsparcie na wychowanie dzieci jest nieporównywalnie wyższa. I co najlepsze, każdego trutnia takiego jak ty, wdeptanoby w ziemię ku uciesze całego społeczenstwa. Niestety Polska nawet za rządow PiSu to dziki kraj, gdzie padlina i gnojowa społeczna może mówić i pisać wszystko. Spróbuj w Niemczech nazwać policjanta niestosownie (kara 3000€), pokazać środkowego palca komukolwiek (1500€), o używaniu wulgaryzmów znajdź sobie sam. Cieszy mnie, że wreszcie obecna III RP dołączyła do cywilizowanej Europy. Brakuje jeszcze obowiązek oddzielnego pokoju dla dziecka. Jeżeli rodziców nie stać na najem, dopłaca gmina. Obowiązek organizowania sportowych imprez z zagwarantowaniem wyposażenia... oczywiście przez gminy (czyt. (w Polsce) samorządy). Najfajniejsze jest gwarancja praktyki... PŁATNEJ praktyki w zakladach pracy w wieku 16 lat (2 dni pracy, 3 dni nauki). Jak widać prezes Kaczyński idzie w dobrym kierunku. Ale to jedynie początek drogi. A teraz proszę napisać, ile wg. was kosztuje dziecko. Ci ktorzy podadza dumpingową kwotę od razu zatrudniam do tego dorzucę zakwaterowanie i wyżywienie. Chetnie zatrudnię "białego Murzyna" ;)
 "Jak widać prezes Kaczyński idzie w dobrym kierunku." *** Jeden fizyk powiedział, że kierunek może być dobry, ale ważny jest zwrot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za takie słowa na ulicy teraz tępa dzido masz problem.glosujecie cały czas na pis i Ziobry to będziesz mieć lepiej myślisz ? Poczekaj do nowego roku.debil debila debilem pogania i problem na ulicy później macie .gość z Piły.w Pile takiej kultury jak u was na wschodzie nie ma .u was jest ruska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, tych waszych mądrych bredni nie da się czytać. A miało nie być mowy nienawiści. Rozumiem można dać komentarz ale wszystkie kogoś albo coś negują. A dwa dni temu powstańcy, którzy w czasie wojny cieszyli się z małych rzeczy z tego, że dane im jest życie i walka o wolność, nawoływali o szacunek dla innych. A gdzie nie czytasz komentarzy pod artykułami jedni obrażają drugich. Przykre to bardzo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze są tu gnidy, które uważają, że za 500zł/mc można utrzymać dziecko? Co za chore osobniki wydało nasze społeczeństwo? Wystarczyło 2 dekady balcerowiczowskiego wyzysku, bo inaczej tego sztucznego ustroju  nie da się określić. Chłopie najpierw nakarm, ubierz, zapewnij opiekę dziecku, a potem pisz bzdury. Skoro bierzesz używki, to zdychaj w ciszy i spokoju. W III RP faktycznie było tak, że rodziców karano za posiadanie dzieci. Dlatego wyemigrowałem do cywilizowanych krajów Zachodu. Gdzie wsparcie na wychowanie dzieci jest nieporównywalnie wyższa. I co najlepsze, każdego trutnia takiego jak ty, wdeptanoby w ziemię ku uciesze całego społeczenstwa. Niestety Polska nawet za rządow PiSu to dziki kraj, gdzie padlina i gnojowa społeczna może mówić i pisać wszystko. Spróbuj w Niemczech nazwać policjanta niestosownie (kara 3000€), pokazać środkowego palca komukolwiek (1500€), o używaniu wulgaryzmów znajdź sobie sam. Cieszy mnie, że wreszcie obecna III RP dołączyła do cywilizowanej Europy. Brakuje jeszcze obowiązek oddzielnego pokoju dla dziecka. Jeżeli rodziców nie stać na najem, dopłaca gmina. Obowiązek organizowania sportowych imprez z zagwarantowaniem wyposażenia... oczywiście przez gminy (czyt. (w Polsce) samorządy). Najfajniejsze jest gwarancja praktyki... PŁATNEJ praktyki w zakladach pracy w wieku 16 lat (2 dni pracy, 3 dni nauki). Jak widać prezes Kaczyński idzie w dobrym kierunku. Ale to jedynie początek drogi. A teraz proszę napisać, ile wg. was kosztuje dziecko. Ci ktorzy podadza dumpingową kwotę od razu zatrudniam do tego dorzucę zakwaterowanie i wyżywienie. Chetnie zatrudnię "białego Murzyna" ;)
 Szmaciarzu  myśmy wcześniej bez 500 plus wychowywalismy dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo dopłaca powiadasz, a ja szłyszłem, że jak nie masz kasy w swoich Niemcach, to dzieci zabiera jugendamt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołanie o pomoc młodego człowieka kimkolwiek by nie był to nie temat dla niewybrednych komentarzy, karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze są tu gnidy, które uważają, że za 500zł/mc można utrzymać dziecko? Co za chore osobniki wydało nasze społeczeństwo? Wystarczyło 2 dekady balcerowiczowskiego wyzysku, bo inaczej tego sztucznego ustroju  nie da się określić. Chłopie najpierw nakarm, ubierz, zapewnij opiekę dziecku, a potem pisz bzdury. Skoro bierzesz używki, to zdychaj w ciszy i spokoju. W III RP faktycznie było tak, że rodziców karano za posiadanie dzieci. Dlatego wyemigrowałem do cywilizowanych krajów Zachodu. Gdzie wsparcie na wychowanie dzieci jest nieporównywalnie wyższa. I co najlepsze, każdego trutnia takiego jak ty, wdeptanoby w ziemię ku uciesze całego społeczenstwa. Niestety Polska nawet za rządow PiSu to dziki kraj, gdzie padlina i gnojowa społeczna może mówić i pisać wszystko. Spróbuj w Niemczech nazwać policjanta niestosownie (kara 3000€), pokazać środkowego palca komukolwiek (1500€), o używaniu wulgaryzmów znajdź sobie sam. Cieszy mnie, że wreszcie obecna III RP dołączyła do cywilizowanej Europy. Brakuje jeszcze obowiązek oddzielnego pokoju dla dziecka. Jeżeli rodziców nie stać na najem, dopłaca gmina. Obowiązek organizowania sportowych imprez z zagwarantowaniem wyposażenia... oczywiście przez gminy (czyt. (w Polsce) samorządy). Najfajniejsze jest gwarancja praktyki... PŁATNEJ praktyki w zakladach pracy w wieku 16 lat (2 dni pracy, 3 dni nauki). Jak widać prezes Kaczyński idzie w dobrym kierunku. Ale to jedynie początek drogi. A teraz proszę napisać, ile wg. was kosztuje dziecko. Ci ktorzy podadza dumpingową kwotę od razu zatrudniam do tego dorzucę zakwaterowanie i wyżywienie. Chetnie zatrudnię "białego Murzyna" ;)
 Sjoro uważasz że w Polsce jest tak wspaniale to dlaczego pracujesz na rozwój Niemiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarzy świadczy o tym jak bezdusznym jesteśmy narodem.cieszymy się z cudzego nieszczęścia.Wszędzie problemy szkoła bo jak nie da sięzarobić nauczycielom na korkach to cię obleją ,praca bo szef już na starcie mówi zero dzieci ,elastyczny czas pracy tzn 24 godz na dobę i najlepiej za grosze .Urzędnicy którzy z każdej błachostki robią problem i opieka medyczna której praktycznie nie ma bo szpitale nastawione na zysk ,ludziom wysiada psychika nie masz pracy jesteś zerem jak nie pomoże ci rodzina pozostaje sznur .Te wszystkie punkty pomocy prawnej ,linie to fikcja ,czcze gadanie a urząd pracy komu znalazł pracę jest tylko staż gdzie państwowa kasa leci do kilku miejscowych przedsiębiorców milionerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...