Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pętli na os. Widok ledwo mieszczą się dwa autobusy. Ktoś musi być bardzo ograniczony umysłowo skoro chce tam zrobić końcowy dla linii 26 i 44, nie dość, że nie ma tam miejsca to jeszcze skrócenie tych linii to najbardziej idiotyczny pomysł o jakim ludzie słyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy korzystacie z MPK,mam do was prośbe weźcie udział w tych konsultacjach i wyrażcie swoją opinie odnośnie(moim zdaniem idiotycznej )nowej siatki połączeń.I wyraźcie swoją opinie na ten temat.Żebyście sie potem nie obudzili z ręką w nocniku,ja osobiście będe protestował przeciwko zabraniu z Kalinowszczzny do Abramowic lini 16.Która jakoś od samego początku swojego powstania była solą w oku,najpierw dla MPK a potem dla ZTMu i wiecznie coś z nią kobinowano.A jak już chcą zmienić jej trase to niech w jej zastępstwie dadzą jakąś linie trolejbusową która swoje końcowe mniała by przy Mełgiewskiej i Abramowickiej i jechała by przez Andersa,Lwowską,Uni Lubelskiej,Wolską,Plac Bychawski i Kunickiego.Napewno ta nowa linia by sie cieszła dużym powodzeniem i chociaż czéściowo by zrekompensowła brak 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a 20go czerwca w Lublinie Metro!!! Takie kwiatki... https://www.facebook.com/events/1152050498144545/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy 20-tka do jastkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 Czerwca spotkanie dla Czuby/LSM , szkoda bo jestem na wyjeździe za granicą, nie będę mógł wziąć w nim udziału, chciałem wypowiedzieć się na temat obsługi komunikacyjnej ulicy Nadbystrzyckiej, bo jest o czym mówić. Zamieszczam tutaj moje oczekiwania, uwagi i sugestie- oto one: Linia nr. 8: ZEMBORZYCE GÓRNE/KRĘŻNICA JARA- Krężnicka -Janowska -Nadbystrzycka -Narutowicza -Okopowa -Lipowa -Al.Racławickie -Al.Warszawska -Zbożowa -ZBOŻOWA. Moim zdaniem będzie to lepsze dla tej linii niż puszczanie jej na Elizówkę, jednocześnie linia nr. 4, jej trasa pozostałaby taka jak obecnie. Linia nr. 15: tak jak obecnie, bez zmian, zgadzam się Linia nr. 19: też ok, bez zmian Linia nr. 26: OS.WIDOK -Filaretów -Jana Pawła II -Nadbystrzycka -Zana -Filaretów i dalej jak obecnie. To bardzo ważna i istotna zmiana, potrzeba połączenia Nadbystrzyckiej z Sowińskiego, z UMCS-em, ulica Filaretów nic nie straci, bo będą nią jeździły 31 i 46, nie odczuje zmiany. Linia nr. 39: LIPNIAK -Wojciechowska -Zana -Bohaterów Monte Cassino -Armii Krajowej -Jana Pawła II -Nadbystrzycka i dalej aż do Mełgiewskiej chłodni trasą proponowaną przez ekspertów, ale stanowcze NIE dla pomijania przez linię 39 przystanku Pozytywistów na Nadbystrzyckiej. Linia nr. 40: bez zmian, popieram Linia nr. 44: fajnie, ale nie z częstotliwością co 30min, tak jak obecnie co 20 min jest na prawdę w porządku Linia nr. 154: OS.PORĘBA -Granitowa -Jana Pawła II -Nadbystrzycka -Zana -Al. Kraśnicka -Al. Racławickie -Lipowa -Al. Piłsudskiego -Wolska -Fabryczna -Al. Unii Lubelskiej -Podzamcze -Unicka -Obywatelska -Chodźki -CHODŹKI SZPITAL, taka trasa z pewnością ucieszy się dużym popytem wśród pasażerów Czubów/LSM. Kilkakrotnie lepsza niż obecna trasa tej linii, wożąca powietrze. Tym samym linia 158 zachowałaby końcowy ZANA ZUS, bez wydłużania na Porębę. Linia nr. 157: ABRAMOWICE -Abramowicka -Kunickiego -Zemborzycka -Diamentowa -Krochmalna -Nadbystrzycka -Narutowicza -Al. Piłsudskiego -Al. Zygmuntowskie -Fabryczna -Droga Męczenników Majdanka -Doświadczalna -FELIN , moja autorska koncepcja na zmianę trasy tej nowej linii, zakładając że 39 nie opuści Nadbystrzyckiej. Linia nr. 161: czyli trasa obecnej linii 28, jestem jak najbardziej za, tymbardziej że będzie jeździć co 15 min, a nie jak obecnie co 25/30 min. Podsumowując ulicą Nadbystrzycką będzie jeździło 12 linii(8, 15 ,19, 26, 39, 40, 44, 154, 157, 161 oraz 14 i 32 spod Politechniki) Liczę że, zostanę zauważony przez ekspertów, żeby uwzględnili moje sugestie, bo na spotkanie nie mogę przyjść, a to jest wszystko to co bym zmienił, dla obsługi Czuby/LSM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...