Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jako mieszkaniec oraz podatnik pytam, dlaczego ruch nowej "dywizjonu" ma przejąć Jpll ?!?! A gdzie odcinek "trasy zielonej" w wąwozie przy torach na tylach wyżynnej i bursztynowej ?!?!?! Od 30 lat wiadomo bylo, że ta droga ma biec właściwie tym wąwozem i co ?!?! Na Jpll już teraz są korki, czy nikt nie mysli co będzie się dziali za 20 lat ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mapka poglądowa nikogo by nie zabiła :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako mieszkaniec oraz podatnik pytam, dlaczego ruch nowej "dywizjonu" ma przejąć Jpll ?!?! A gdzie odcinek "trasy zielonej" w wąwozie przy torach na tylach wyżynnej i bursztynowej ?!?!?! Od 30 lat wiadomo bylo, że ta droga ma biec właściwie tym wąwozem i co ?!?! Na Jpll już teraz są korki, czy nikt nie mysli co będzie się dziali za 20 lat ?!?!
A dalej gdzie? Do Starego lasu na grzyby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomożecie?: http://my.rs/xsg<-- Zbieramy na wózek dla mojego przyjaciela :'( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie nareszcie? po co tyle sygnalizacji?!?!? ronda zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie? Głupota budować obwodnicę tuż przy blokach mieszkalnych. Tylko u nas tak się projektuje nie licząc się z mieszkańcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Gość (6 maja 2016 o godzinie 22:36) Jeśli miasto zaniedbało wcześniej taką inwestycje to dobrze, że ją teraz robią teraz mówisz, że to obwodnica a ja napiszę iż to ring który w rozwijającym się mieście jest potrzebny niesamowicie obwodnica jest po za granicami miasta a ring jest wewnętrzny i zewnętrzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super nowina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu wydostaniemy się z południowej części miasta bez stania w korkach. Na czechów z Nałkowskich w 1,5h raz mi się udało w godzinach szczytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY w końcu "coś" zostanie zrobione z Al. Kraśnicką ??? W godzinach szczytu nie ma szansy przejazdu! Po wprowadzeniu "wspaniałego" systemu zarządzania ruchem korki są permanentne - nawet wieczorami i w weekendy! Kiedy przedłużenie Boh. M. Cassino, Głębokiej wyjazdu na obwodnicę ? Ile lat jeszcze będzie trwał remont Armii Krajowej - Boh. M. Cassino ?? Brak słów a w zasadzie to same wulgarne nasuwają się na organizację tych budów i remontów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Autor artykułu nie pofatygował się zamieścić mapki. Miałoby to większy sens. Mapkę można było uzyskać z Zarządu Dróg i Mostów. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Gość (6 maja 2016 o godzinie 22:36) Jeśli miasto zaniedbało wcześniej taką inwestycje to dobrze, że ją teraz robią teraz mówisz, że to obwodnica a ja napiszę iż to ring który w rozwijającym się mieście jest potrzebny niesamowicie obwodnica jest po za granicami miasta a ring jest wewnętrzny i zewnętrzny.
Jak w Moskwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra już się nie da mieszkać a co mbędzie jak ukończą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...