Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowe ceny biletów ZTM. U kierowcy drożej

Utworzony przez Lubelak, 12 kwietnia 2011 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Sprawdziłem ostatnio jak to jest w Belgii: bilet w automacie 3 euro, u kierowcy pięć euro, automatów nie jest dużo, więc naród karnie stoi w kolejce i autobus czeka, zresztą i tak nie ma wyjścia, bo kasownik jest JEDEN, przy kierowcy, wchodzi się zatem jak w Anglii, jednymi drzwiami, pozostałymi wsiadają jedynie ci mający karty elektroniczne, które można "skasować" w całym pojeździe. Kierowca wydaje resztę z dowolnej sumy, nie dostając histerii na widok większych nominałów. Nie widziałem też atmosfery linczu, że jakiś sabotażysta komunikacyjny nie kupił sobie wcześniej 100 biletów na zapas. Po prostu autobusy mają wliczony w czas przejazdu moment, w którym stoją na przystanku przyjmując pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie bilety drozsze u kierowcy to pomysl rewelacyjny. Bo za duzo osob idzie na latwizne i nie chce sie d.. ruszyc do kiosku. A ci ktorrzy na prawde nie maja innego wyjscia, to te 50 gr ich nie zbawi. Bilety drozsze u kierowcy (tak jak bylo kiedys) spowoduja na pewno zmniejszenie liczby kupujacych, a zatem: 1) zmniejszy sie opoznienie autobusow 2) autobusy beda krocej zajmowac wysepki 3) kierowca beddzie mogl sie skoncentrowac na jezdzie a nie na sprzedazy biletow. Uwazam ze obiektywnie rzecz biorac dzieki temu poprawi sie jakosc komunikacji. I mowie to z prespektywy osoby ktora pewnie nie raz zaplaci te 50 gr wiecej u kierowcy. Jedyny zal mam taki ze dopiero teraz bedzie to wprowadzone a nie wczesniej! Podobno kiedys urzad ochrony konsumaneta sie nie zgodzil. To co, teraz sie nagle zgodzil???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msta przystopuj z tymi tumanami i burakowozami. nie podpinaj wszystkich kupujących bilety u kierowców do jednej grupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opożnienia wynikają z korków a nie ze sprzedaży biletów.. - nie jednokrotnie spotykałem się z sytuacją, że kierowca (poza godzinami szczytu) musiał stać na przystanku po 3-4 minutu albo jechać 30km na godzine bo miał "nadczas"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w weekend w tym mieście nie ma korków, są za to kolejki opisane już wcześniej. Ty oczywiście wiesz jak zawsze najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlublin.pl/368420/2011/4/20/akcja-na-facebooku-chca-ograniczenia-sprzedazy-biletow-u-kierowcow-autobusow-w-lublinie?category=news http://www.facebook.com/event.php?eid=166529976735068
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Zastanawia mnie jedno : skoro w niektórych trolejbusach są maszyny do kupowania biletów dlaczego są one po 2,80? Kierowca nie bierze udziału w sprzedaży.. a na niektórych przystankach nie ma kiesku czy sklepu żeby kupic bilet, to dlaczego mamy przepłacac?!! Gruba przesada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...