Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy park miał być gotowy już dzisiaj. Nie będzie, przez pogodę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2018 r. o 09:28 Powrót do artykułu
Czas na zmiany władzy w Lublinie. Ta obecna jest już chyba mocno wypalona albo ściśle powiązana z wykonawcami . Nic im nie wychodzi , wszędzie rozkopane i prawie porzucone place budów. Nie ma zadnych kar w umowach więc wykonawcy przerzucają sprzęt i ludzi tam gdzie kary są. Nieudolność tej władzy poraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park jest doskonałym przykładem niegospodarności, dla mnie wzorcowy przykład "przewału na kasę". Dodatkowo te cudowanie z terminami zakończenia prac. Wystarczy dzisiaj zobaczyć, że do końca jeszcze masę roboty. Nie mówię tu o nasadzeniach, które powinny być wykonywane wiosną i jesienią. Sadzenie roślin w taki upał to przejaw bezmyślności, ale wiadomo miasto( czytaj podatnik) zapłaci. Mieszkam w pobliżu, widzę formę i sposób prowadzenia prac. Krótko ocenia jako skandaliczne i niegospodarne. Z obiektów inżynieryjnych tylko schody i tyle milionów ????!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa się powinno sadzić na jesieni lub wczesną wiosną, wtedy prawie w 100 % sadzonki się przyjmują, a nie w pełni lata. Ale ktoś w tym przypadku chce być mądrzejszy od matki natury i sadzi drzewa w sierpniu przy tak upalnej pogodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-*-*-* U W A G A !! PŁATNY TROLL ZUKA NA SOŚNIE znowu HEJTUJE !! ZASPAMOWAŁ CAŁE FORUM LEWACKĄ PROPAGANDĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Pana Panie Żuku! My z całą moją rodziną będziemy na Pana głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUKOWSZCZYZNA kiedy to nieudacznictwo się skończy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten park psu na budę tam potrzebny. Można było za takie duże pieniądze coś innego dla miasta zrobić, a nie park dla okolicznych meneli. Po długim weekendzie majowym kosze na śmieci nie mieściły butelek po piwie, a obecnie wieczorami ławki oblegają młodzi, drą gęby do późnych godzin nocnych, że spać trudno przy otwartym oknie. Taki to jest park..... Mieszkam tam i ta inwestycja zamiast przynieść mi pożytek, utrudnia mi życie, bo jest nocny hałas, a stróżów prawa tam nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk i Pani Wcisło firmowali ten projekt. Pani Marto jaki ma Pani teraz pomysł na dokończenie parku? Jak jest problem to Pani tam była choć raz? Niestety Pani Marta Wcisło nie uczestniczy w projekcie gdy pojawia się problem tylko wycofanie się po angielsku i w nogi. Utopione pieniądze w ten park. Zbiera się tam menelstwo, butelki porozbijane i gdzie ma dziecko grać w piłkę czy ganiać po trawie, przekleństwa i to na grubo, by dotrzeć do parku trzeba minąć szlaban i zjechać z góry a z powrotem pod górę pchać wózek czy rower dziecka.Strach tam póścić dziecko by się bawiło.Mieszkam tu od ponad 40lat i takiej głupoty nie widziałem. Pani Marto czy Pani wie że ludzie nie przepadają za Panią na tej dzielnicy, bo nic dobrego nie zrobiła Pani dla nich, ani dla KALINY. Proszę już nie startować w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed otwarciem niech partacze naprawią alejki co się już zapadają, kałuże stoją na nich jacy fachowcy taka robota. Latarnie nie działają bo już tam kabli nie ma. Miałem okazję spacerować tam i widziałem część wystających nieschowanycj kabli. Niegospodarność to mało powiedziane. Partactwo na każdym kroku. Teraz montują stojaki dla rowerów pytam tylko po co, alejki tak wąskie, że powinien być zakaz jazdy rowerem, no chyba że tylko dzieci tylko po co tyle tych stojaków, żeby kasę wyciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł napisany na zamówienie. Przez przypadek nie pada nigdzie nazwa wykonawcy - Budimex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik Smaga - naczelny hejter DW ds inwestycji Żuka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...